Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudom megbocsájtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom megbocsájtani magamnak hogy többször megcsaltam a párom? Hónapok óta nem megy!

Figyelt kérdés
Megbántam

2022. máj. 16. 04:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%
valami gond biztos volt, másképp miért történt volna meg
2022. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
40%
Elég hülye az a nő, aki azt hiszi, hogy őt nem csalják meg. Ezt tudomásul kell venni. Ha futó kaland, azzal nem kell törődni, de ha beleszeret valakibe, az más, akkor szét kell válni.
2022. máj. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
31%

12

Igaz, és ugyanez érvényes a férfira is

2022. máj. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
36%
#12: Férjnél vagyok, de nem válok, és szerelmes vagyok a titkos szeretőmbe. Miért kellene elválnom? Kinek lenne jó? Sem nekem, sem a férjemnek, sem a szeretőmnek. Egy érv van a válás mellett, az'erkölcs'. Tehát azért kellene válnom, mert számomra vadidegen emberek jelen pillanatban erkölcstelennek itélnék a magatartásomat? És ezek a vadidegenek elhárítanák azokat a károkat is, amelyek a válásom miatt a férjemet érnék? Szóval vitatkoznék ezzel a mondatoddal:'de ha beleszeret valakibe, az más, akkor szét kell válni.', de a 13-as kiegészítésével már a hozzászólásod eleje tök OK. DE UTÁLOM AZ ERKÖLCS BÍRÁKAT IS, ÉS AZOKAT IS, AKIK MÁSKÉNT ÍTÉLIK MEG UGYAN AZT A CSELEKEDETET A KÉT NEM RÉSZÉRŐL.
2022. máj. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

14

Neked sincs igazad.

Azért kellene vàlni, hogy a férjed is boldog lehessen valakivel.

Érdekes, hogy ez eszembe sem jutott

2022. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
47%
#15: A
2022. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
70%
#15: Bocs, mellénxúltam. A férjem olyan korban van már, hogy ő nem tudna/akarna új életet kezdeni, max egy házvezetőnőt fogadna fel. Tehát a válással nem nyerne semmit, elveszítene viszont engem és azt a 'komfortot', amit eddig megszokott. De van másik példám is, egy kolléga: a feleség rákos volt, 3 évig ápolta otthon a férj( gyerekük nem volt) majd amikor már nem volt elég ő az ápoláshoz( home office, de azért gyakran be kellett mennie, túl sok időt elvett az ápolás, nem haladt a munkáival) akkor felvett egy állandó betegápolót. Nappal az ápoló volt a feleséggel, stétől reggelig meg a férj, 2 évig. Aztán a férj beleszeretett egy kolléganőjébe, de - adott helyzetben-válni nem akart, csak változott a gondozó munkaideje. Nappal + heti 2-3 éjjel ő volt a beteg mellett, ilyenkor a férj a szeretőjénél volt, de este még ő vacsoráztatta, fürdette a feleségét és reggeliztetésre hazaért. Én ezt a szitut úgy értékeltem, hogy tisztességes férj, értelmes, belátó szerető, a száját tartó gondozó=> kiegyensúlyozott feleség, aki otthon, békében aludt el, és a férj nem bolygatta fel az utolsó hónapjait. De van olyan ismerős, aki azt mondta, hogy a büdös gazember, szeretőt tart, ahelyett, hogy a feleségével törődne...Ezzel csak arra akarok utalni- sokadszor már a GYIK-on- hogy nem minden 'megcsalás' fekete-fehér, cgyakran igen is nincs 'tisztességes' megoldás. Pontosabban van, ( pl itt a férj) de ezt is sokan aljasságnak titulálják, mert nem illeszkedik a sémákba.
2022. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
69%
Csak mentegeted magad
2022. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
61%
#18: ez most nekem szólt? ( 17 vagyok.) Mert ha igen, akkor: egy nagy lófütyit mmentegetem. Maximálisan földhöz ragadt vagyok, realista, racionális, felelősségteljes és figyelmes mindazokkal szemben, akikért felelősséggel tartozom. És ebben a sorban két ember áll az első helyen, a férjem és a szeretőm felesége. (azért, mert a szeretőmnél is a két házastárs áll a felelősségi sor elején) Tehát letojom az erkölcsöt, a külsősök véleményét és csak a mellettünk élők és a mi kettőnk 'jóllétével' foglalkozom. Most mondd meg őszintén, ilyen mentalitással kell nekem önmagamat mentegetni? Teljes mellszélességgel vállalom, hogy 'erkölcstelen' vagyok, a 'szumma haszon' maximalizálására törekszem a szeretőmmel együtt. Ennyi. Én csak annyit állítok, hogy nincsnek mindig vegytiszta helyzetek, néha igen is 'helye van' a megcsalásnak titokban, lebukás nélkül.
2022. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
39%
Imádom minden ilyen kérdés alatt vergődik valaki, hogy na ő most megmondja miért jó a megcsalás és mikor elfogadható 🥴
2022. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!