Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Letezik hogy vki erzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik hogy vki erzelmi megcsalas utan megbocsajtott a parjanak es megvaltozott?

Figyelt kérdés

Rajtakaptam egy telefonbeszelgetesen

De nem tortent semmi


Igazabol azt nem tudom hogy kepes e valaki megvaltozni?


Nagyon szeretem

De nem tudom hogy megeri e megbocsajtani



2022. júl. 15. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
2022. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha most dobod ki, megspórolsz magadnak több hónapnyi/évnyi kínt.

Szívesen

2022. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam az érzelmi megcsaló. Mi együtt maradtunk, bár továbbra sem tartja egyikünk sem megbocsáthatónak a megcsalást.

Viszont a mi helyzetünk nem úgy zajlott, mint, amit leírtál. Nálunk úgy derült ki, hogy kb. másfél héttel azután, hogy elkezdődött, elmondtam a páromnak, mert annyira emésztettem már magam, hogy nem tudtam tovább titkolni (pedig szerettem volna, hogyha olyan jelentéktelen marad, hogy nem kell róla tudnia). Utána pedig nagyon sokat dolgoztam azért, hogy rendbehozzam magam és a kapcsolatunkat, és nem azért mert ő kérte, hanem mert én ezt akartam. Utólag mondta, hogy ez nagyon sokat jelentett neki. Nekem nem kellett megváltoznom, mert előtte, utána (és egyébként közben) is ugyanolyan fontos volt az értékrendemben a hűség, azért is szenvedtem én magam is miatta. Nem azért megijedtem, hogy elhagy a párom, azért, mert saját magamban csalódtam. A kapcsolatunkon kellett dolgoznunk és változtatnunk, mert nyilván oka volt, hogy ide jutottunk; illetve nekem egyedül feldolgozni és elengedni azt a másikat.

Pár mondatot írtál csak, de ennyi alapján én nem ezt látom a ti esetetekben, és őszintén, bár örülök, hogy mi személy szerint együtt maradtunk, nem ajánlanám senkinek. Nehéz, és talán nem is egészséges az a fajta ragaszkodás, és függőség, ami miatt mi átvészeltük ezt az időszakot. Azóta sokat fejlődtünk mindketten, ha most kerülnék ilyen helyzetbe, nem hiszem, hogy együtt maradnánk.

2022. júl. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3

Ez nagyon oszinte es meghato tortenet volt. Koszonom hogy megosztottad.


Kerdesre valaszolva, tudod/tudjatok az okat hogy miert fajt ez idaig? O nem huseges tipus vagy okkal tortent ez?

Szerintem egy ilyen utan annyira megtorne az en bizalmam hogy a masikra se tudnek nezni egy ideig. Aztan ha annak a fazisnak vege szerintem, ha megbocsatas is, de egy magja igyis ugyis elultetve marad a fejekben. Mint a szettort es osszeragasztott kancso.

2022. júl. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!