Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a barátomnak kicsi, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátomnak kicsi, de kiszeretném próbálni egy nagyobb mérettel, az megcsalás?

Figyelt kérdés

A jelenlegi barátommal 5 éve vagyok együtt, nagyon szeretjük egymást, de mindig is izgatott, milyen lehet egy nagyobb méretet magamban érezni. Mostanában egyre jobban fantáziálok erről.

Az megcsalásnak számítana, ha csupán kíváncsiságból egy nagyobb mérettel rendelkező személlyel lefeküdnék?



2022. aug. 7. 12:59
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél egy 30 centis brokit és mindjárt megtudod milyen egy hatalmasat magadban érezni. Szerintem troll kérdés, de amúgy igen ezt megcsalásnak szokták nevezni
2022. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy durung vibit aztán rá jössz .
2022. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
44%
20-as: keress rá, penis sleeve videók. Nekem nem úgy tűnik, mintha a csajok nem élveznék.😄
2022. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
78%
Mi ezt megbeszéltük,így nem volt megcsalás
2022. aug. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
73%
Próbálni a cipőket szokták hogy melyik kényelmes ... Hánynom kell!
2022. aug. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
91%

Igen, megcsalás. De mit is vártál? Hogy majd itt a közösség feloldoz, hogy 'ááá, neeeem, repülj csak rá egy méteres kékeresre, ez természetes vágy, a pasidnak sem fájna, ha tudná'?

Ha ő keresne valakit kíváncsiságból, próbára, akinek nagyobb a melle, szűkebb, vagy nedvesebb a puncija, az megcsalás lenne?

Ha ez neked és neki is bejön, akkor válasszátok a nyitott kapcsolatot.

Ha nem, akkor ez a kapcsolat már most nem kapcsolat, mert előbb-utóbb úgyis félrek.rsz.

2022. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
23%
Én a 29 -es válaszoló vagyok/voltam. Én azt mondom, ne is törődj ezekkel a lehúzó kommentekkel. Én azt mondom menj a rosszlányokra keress egy pasit, akivel egyszer kipróbálod. Mert igazából, ha már eljutottál addig, hogy már feszít téged ez a gondolat, akkor minél tovább húzod-halasztod annál inkább csak emészteni fog a dolog. S ha a rosszlányokról választasz, ott olyat választasz amilyet te szeretnél, azzal a pasival a Te vágyaid lesznek a központban. Szóval, én arra bíztatlak, hogy tedd meg
2022. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
33%

Dehogy is megcsalás! Csak tapasztalat szerzés!

Óh anyám!

2022. aug. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
94%

Próbáld ki... nekem nagy mérettel csak egy merő szenvedés volt, szó szerint.


De előtte hagyd ott a pasidat hadd találjon értelmes nőt!

2022. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
16%

Off!


A 33-as vagyok, és miért lettem lepontozva, ha szabad kérdeznem? Én simán használnék egy ilyet, mindent a párom örömére! Márpedig ez tényleg jónak tűnik.


Kérdező, hacsak nem trollkodsz, szépen, finoman te is felvethetnéd a párodnak. Egy próbát megér.

2022. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!