Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a barátomnak kicsi, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátomnak kicsi, de kiszeretném próbálni egy nagyobb mérettel, az megcsalás?

Figyelt kérdés

A jelenlegi barátommal 5 éve vagyok együtt, nagyon szeretjük egymást, de mindig is izgatott, milyen lehet egy nagyobb méretet magamban érezni. Mostanában egyre jobban fantáziálok erről.

Az megcsalásnak számítana, ha csupán kíváncsiságból egy nagyobb mérettel rendelkező személlyel lefeküdnék?



2022. aug. 7. 12:59
1 2 3 4 5
 41/47 anonim válasza:
57%
Te lenni lotyó.:)
2022. aug. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
20%

37 es vagyok/voltam! két kérdésem lenne hozzád 39 es! Az első: Miért kéne otthagynia a barátját egyetlen kaland miatt te is azt írod, hogy a nagy mérettel nem olyan volt, mint elképzelted…

A második: Miért volt neked szenvedés?

De ettől függetlenül is azt írnám, hogy sose olyan, mint elképzeli az ember. Szóval szerintem a kérdező egyszer kipróbálja és annyi. Te is tudod, hogy addig amig ki nem próbáltad, nagyon izgatta a fantáziád! Szóval én azt mondom tedd meg kérdező, aztán meglátod hogyan tovább…

2022. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
45%

Az agyban van egy hormon aminek a nebét pontosan nem tudom, de a lényege az hogy ha valami monoton akkor elkezd bezsongani és addig nem nyugszik le amíg nincs úgymond kielégítve.

Igazából újdonságot kéne bevinnetek a szexbe, úgy gondolom hogy biztosan van fantáziád erre, és ha ezt megvalósítjátok akkor az agy is "megnyugszik"

Gyakori és minden hosszútávú kapcsolatban előfordul.

Általában itt szokott az lenni hogy könnyebb félrelépni valakinek mert az önmagában új és izgalmas dolog de valójában csak új vágyak és ötletletek beteljesülésére van szükség nem pedig a könnyebb gerinctelen módszerre: megcsalás

Még ha bele is egyezik azért át kéne gondolni, viszont én sok sikert kívánok nektek ebben!

-f.r.

2022. aug. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben dildót vennék inkább...de kinek mi. Akit szeretünk, nem csaljuk meg. Vagy legyen benned annyi gerinc, hogy akkor szakítasz vele előtte.
2022. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy cukkinit, és együtt kísérletezzetek. Jó móka lesz, és nem csalod meg.
2022. dec. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
0%
Szarazon bevagnalak egy neger csodor ala.. megneznem utana mennyire lenne meg kedved hozza.. de egy ilyen igaz kiehezett vad allathoz.
2022. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

46

Smalldickenergy vagy...

2023. jan. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!