Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lendüljek túl ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lendüljek túl ezen az érzésen?

Figyelt kérdés

10 éve vagyok a férjemmel és nekem ő volt az első minden tekintetben. 32 évesek vagyunk.

Jól működünk együtt,az elejéről vele tervezek életem végéig, ő is velem. Persze a rózsaszín köd már felszállt,de szeretem őt, gondolkodást nélkül nélkül feláldoznám az életem érte,1-2 éven belül készen állunk a babára is.

De 1-2 éve egyre többször előjön bennem, hogy más férfiakra vágyom. Nem is ez a legjobb kifejezés, inkább úgy mondanám, hogy néha felfigyelek egy egy férfira és nagyon rákattanok, olyanokat gondolok, hogy milyen lenne vele kikezdeni , szexelni, esetleg romantikusan is vele lenni. De leginkább a szex része.

De szigorúan ezeket csak fejben élem meg, sosem flörtölök ezekkel a férfiakkal vagy ilyesmi. Elég rossz érzés ez nekem. Nem mertem erről beszélni a férjemnek, hisz jogosan esne rosszul neki, esetleg vége is lenne, amibe belehalnèk. Plusz amikor összejöttünk, mondta is , hogy tart attól, hogy majd később "ki akarom élni magam". Elég szorongásos vagyok nem nagyon volt/van baráti társaságom,nem jártam bulizni, ilyen kis nyomi, csendes lány vagyok, ezért is lett későn barátom.


2022. okt. 7. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Hol itt a gond? Ha 10 év alatt nem tetted meg, most sem fogod. Te magad írtad, hogy csendes vagy, feltételezem, akkor nem is kezdeményezel, nincs társaság, nincs hol lehetőség lenne megcsalásra.

Vannak vágyaid, képzelgések, és? Ez mindenkinek. Nekem pl. hülye erőszakosak vannak, hogy pl. ülök munkában és eszembe jut, hogy ezt a poharat a kezemben odaütném a kolléganőm fejéhez. Ijedtemben letettem gyorsan a poharat, hogy még véletlenül se tegyek ilyet. Meg fogom tenni valaha? Nem. Gondolatbűnözés. Elmebeteg, de ártatlan.

Te is ártatlan vagy!

MEllesleg ha 10 éve együtt vagytok, lehetne már gyereketek, elég volt Tabi tizedesből és Koton kapitányból, egy vagyon költöttetek rá 10 év alatt, most már ugyanezt a pénzt lehet gyerekvállalásra költeni! Kotont le, spermát be! ÉLvezzétek az életet végre.

2022. okt. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

Lehet hogy szünetet kellene tartanotok vagy nyitott kapcsolatot is meg lehet beszélni.

10 év nem semmi, gratulálok.

Szerintem egy kis szünet vagy nyitott kapcsolat jót tenne, inkább most mint később mikor már a gyerek is meg lesz.

2022. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Én benne vagyok ilyen nyitott kapcsolatos dologba, beszéljétek meg a pároddal.

Ha úgy döntesz te is benne vagy akkor nyugodtan írj.

24F

2022. okt. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Amit az egyes ír, az már lehet beteges. Van, akiket én sem bírok ha már munkahely, de ilyen konkrét agresszív "ötleteim" nem voltak még.


Az sem igaz, ha eddig nem tettes ezután sem fogod. Az emberek csalnak 40es éveikben is. Attól függ mennyire tudsz magadon uralkodni. De mi van akkor ha egy férfit szexuálisan megkívánsz, majd elfolytod magadban, de aztán lelkileg is közel kerültök. Azután már nehezebb lesz nemet mondani és csak sodródsz az árral... Nehéz megjósolni előre

2022. okt. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A #3-as egy incel, akinek még egy csaja sem volt.
2022. okt. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 Nem kell magadból kindulni.
2022. okt. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5 nem is, van feleségem és a nyitott kapcsolatot még támogatnám is, de nem hirdetném magam itt ilyen módon.


Mit vársz mire cuppan rá a kérdező? A korodra? Nem azt írta, hogy fűvel fával csalná a párját, hanem, hogy vannak férfiak akik külsőre bejönnek neki és megmozgatják a fantáziáját.

2022. okt. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 Köszönöm hogy ezt megosztottad velem.

Mi emberek nem vagyunk egyformák.

2022. okt. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod kérdező, még a tudósok is azt mondják, (és itt most nem a Brit tudósokra gondolok!) hogy az is tejesen természetes, hogy szex közben másik férfira gondolsz. Ez normális!
2022. okt. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mondd el a párodnak. Még semmit nem tettél. Azért a párod már 10 éve, mert szeretitek egymást és bíztok a másikban. Lehet, hogy alig várja, hogy kiélhesse veled a legújabb szexuális fantáziáidat.
2022. okt. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!