Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, minden "mérföldköve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, minden "mérföldkövet" tönkretett nekem a férjem, és már sose fogok tudni teljes szívvel boldogan ezekhez hozzáállni. Túlreagálom? Tanácsok, hogy hogyan lendüljek túl ezen?

Figyelt kérdés

A napokban lett meg a közös házunk, tegnap egy vita hevében a képembe ordította, hogy bánja az egészet, és bárcsak egyedül vett volna házat. Lánykérés szintén vita hevében történt, egyszerűen mielőtt kiviharzott az ajtón, hozzámvágta a dobozt a gyűrűvel. És elhangzott már tőle az is, hogy rossz anya leszek.

Bennem ezek mély nyomokat hagytak. A hétköznapokban igyekszek túllendülni rajta, és figyelmen kívül hagyni, hiszen "csak mérgében mondta", de úgy gondolom, ilyet akkor se mond az ember, hacsak nincsenek benne egyébként is ilyen gondolatok. Szerinte meg túl sokáig vagyok haragtartó, és egyszerűen csak nem akarom megoldani, nem akarok békülni. Nem tudom, mit tegyek, de úgy érzem ezek igenis meghatározó dolgok egy ember életében, és mintha direkt akarná mindet tönkretenni. Biztos, hogy van nekem is bőven hibám, de ilyen övön aluli dolgokat nem szoktam mondani, és nem tartom ezt normális dolognak. Tippek, hogy hogy legyek ennek ellenére boldog?


2022. júl. 2. 13:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen korulmenyek kozott kizart dolog hogy boldog leszel vala is ..bocsi
2022. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
39%

Mi volt a vita tárgya, mert nem mindegy, miért ilyen?


Megcsaltad, elköltötted a pénzét, ittál....stb?

2022. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

#2

A vita tárgy az volt, hogy meg volt beszélve, hogy a hétvégét a háznál töltjük. De tegnap összekaptunk, nyűgös voltam, és megmondtam hogy nincs kedvem most menni, majd jövő héten lemegyek én is de most nem.

Szóval azon kapta fel a vizet, hogy miért nem lesz úgy, ahogy eredetileg megbeszéltük, mert ezek az első közös napjaink az új háznál, és menjek már... A végén pedig a fenti mondatot vágta hozzám.

2022. júl. 2. 13:20
 4/25 anonim ***** válasza:
23%

3

Te vagy a hibás, neki ez volt a nagy álma-vágya, te meg belefostál és a "nincs kedvem" a legnagyobb genyaság ilyenkor...


Éhes lesz a gyereketek és neked "nincs kedve etetni"...kb ugyanez...érted már?

2022. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Előtte 15 perccel nyomta a kezembe a kulcsot és hagyott faképnél a bolt közepén, mert ott sem tetszett neki valami apróság. Neked ilyenek után lenne kedved vele a hétvégéhez?


A ház látom, hogy fontos neki. De azt, hogy én is az lennék, azt nem... Az esküvő is azért lett most, hogy anyagilag jobban jöjjünk ki.


A gyerekes példát pedig kikérem magamnak. Van egy kutyánk, nevelem, etetem, én vagyok vele itthon home office-ban, és reggelente is én készítem neki ki mindig a kaját/vizet, hiába ébred hamarabb a férjem.

2022. júl. 2. 13:32
 6/25 anonim ***** válasza:
23%

5

Mi az az apróság szerinted, ami neki nem tetszett?

Talán meglepetéssel várt a házban...


Azért egy kutya kismiska egy gyerekhez, egy fokkal több a kaktusznál, ne röhögtessél már:)))

2022. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy világi tahó,minek vagy vele.
2022. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

#6

Az apróság az volt, hogy nem mentem ki bevásárlókocsiért. Nem várt meglepetéssel a házban, ő sem volt ott hiszen eddig nem is volt a miénk.


Nem mondtam, hogy ugyanaz a gyerek és a kutya. Csak azt, hogy a kutyát is én etetem, és túlzásnak érzem a gyereket éhenhagyós hasonlatot.

2022. júl. 2. 13:43
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon egyszerű szakítani kell.
2022. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
47%

8

Te valami nagyon passzív társa lehetsz az eddigiek alapján.

Tehát a duracell nyuszihoz a micimackó nem igazán passzol-jellemben kell értened.

Minden haladni akaró embert kiboríthatsz.


Azt nem írtad, de a kutya nem több a kaktusznál sokkal.

Ez a kapcsolat nem neked való...szerintem.

2022. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!