Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Nemrég szakitottam a párommal, mert kiderült, hogy megcsalt egy kövér nővel (én 55 kg vagyok). A nő tudott arról, hogy velem van. A falunkban vasárnap búcsú lesz, és most azzal fenyeget, hogy ha nem bocsájtok meg neki, nem veszem őt vissza, akkor idehozza az új nőjét a búcsúba. Nekem mindenképp ott kell lennem a rendezvényen, mert az önkormányzatnál dolgozom. Hogyan viselkedjek, ha netán megjelenik ott a nőjével? Gúnyoljam ki, hogy "milyen csinos az új barátnőd" ? Valami nagyon frappáns ötlet kéne, mert ezzel engem az egész falu előtt leégetne. (Még nem mondtam senkinek, hogy szakítottunk)

2022. okt. 13. 18:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%
Inkább ne a nő külsejét fikázd, mert abból te jössz ki rosszabbul (elmondanak mindenféle felszínes k...nak)... ha muszáj valamit mondani, akkor vmi olyasmit, hogy "zsák a foltját megtalálta", "na milyen szemetet fújt ide a szél"...
2022. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 tamsin540 ***** válasza:
77%

Nehogy engedj ennek a gyerekes zsarolásnak és ne is menj vissza ehhez a gyökérhez. Viszont ne is akarj bosszút forralni, mert a bosszú nem hoz semmit a konyhára, elleben a saját energiádat emészted fel.


Az meg a másik, hogy lehet hogy erre a hétvégére már nem is lesznek együtt, ha csak rövid távú kapcsolata volt.

2022. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Ja mert ha sovány nővel csalt volna neg az rendben lenne? 🤣 Megérdemlitek egymást.
2022. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Viseld méltósággal! Hozzájuk se kell szólni. Ha odamegy, akkor köszönsz, és megmondod, hogy elnézést, de várnak, és otthagyod. Erre egy kis "elegáns, finom úrinő" megjelenéssel rá tudsz tenni egy lapáttal. Önkormányzati dolgozóként valószínűleg amúgy is csinosan kell megjelenned. A pasi lássa, hogy mit veszített, a nőjét meg egye a fene, hogy az ex sokkal jobb nő nála.
2022. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

#3 azért sokkal megalázóbb ha egy minden szempontból alattad lévőre cserélnek.


Én azt tenném hogy a létező legkevesebbet takaró cuccomban és legmagasabb sarkú cipőmben parádéznék, és zavarbaejtően - mondhatni leereszkedően - kedves lennék vele és az exszel ha úgy hozza a helyzet hogy beszélnünk kell.

2022. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem játszmáznék,egyszerűen tenném a dolgom és átnéznék rajtuk. Nincs jobb bosszú a közönynél,nem is kell több, mert bármi mással csak magadat járatod le.Lehetsz csinos, mosolygós,de csak önmagad miatt!
2022. okt. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen típusnak a legnagyobb rúgás a közöny, ahogy írták is előttem. Ez az egész az ő szégyene, nem a tiéd. Ha látod is majd őket jusson eszedbe, hogy mekkora takony görénytől szabadultál meg.
2022. okt. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
#5: Önkormányzati dolgozóként, kvázi munkaidőben 'legkevesebbet takaró cuccban'? Az 'elegáns, finom úrinő' öltözés és stílus sokkal bosszantóbb. És a kedves mosoly + 'elnézést, de várnak' . Decensnek kell lenni, mert ez a krapekot is bosszantja, az új nőt is és ezzel a viselkedéssel új fiút is sokkal könnyebb fogni, mint az utcalány stíllel.
2022. okt. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%
#8 ne legyél már ilyen karótnyelt. Tegye fel a kezét (rajtad kívül), aki ilyen helyzetben nem használná ki az ütőkártyáját hogy lealázza a kövér csajt akire cserélték, meg azért nézze már meg az ex is utoljára ;)
2022. okt. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
#9: Dehogy vagyok én karót nyelt, nagyon is bosszúálló típus vagyok. De tapasztalatom szerint ilyen szituban ez a legjobb eszköz:) Egy 55 kilós nő decens 'munkaruhában' kedvesen, hűvösen mosolyogva- ennél kevés megalázóbb dolog van, de azokat meg nem teheti meg, mert ő munkaidőben van.
2022. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!