Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valami pro tipp hogy megbosszu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami pro tipp hogy megbosszuljam?

Figyelt kérdés

Szerintem megcsal a barátnőm az exével és hazudik nekem róla.

Sőt, biztos vagyok benne. Igazából csak valami enyhe bosszú kellene, hogy tudja, hogy nem vagyok hülye és hogy tudok a szituról :D


2022. okt. 14. 08:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem szakíts vele, aztán alakíts ki egy olyan kapcsolatot, ahol bizalom, őszinteség, megbecsülés és szeretet van. A bosszúvágyat meg hagyd. Már ha boldog életre vágysz. Ha nem, akkor játszmázz csak.
2022. okt. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
A bosszú hülyeség...
2022. okt. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nyilván nem akarok akkora f*szságot csinálni, hogy baja legyen belőle. Csak tudatni akarom vele, hogy tudok a helyzetről, hiába hazudik
2022. okt. 14. 08:55
 4/28 anonim ***** válasza:
93%

Enyhe? Mennyire?

Érzelmi, lejárató (csak számára,nem publikálva) vagy anyagi vonzatú bosszút akarsz?

2022. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Sima érzelmit. Hogy utána ő maga vallja be a helyzetet
2022. okt. 14. 08:58
 6/28 anonim ***** válasza:
85%

Aki a párjának rosszat akar, és terveket sző, hogy bosszút álljon valamiért, az egy gerinctelen féreg. Aki nyíltan elmondja, hogy mit gondol, megbeszéli a dolgokat, majd felelősségteljes döntést hoz, az egy rendes ember.

Remélem így akkor jobban átmegy.

2022. okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Oké, akkor a párom lesz az áldozat mert b*szik a kib*szott exével mikor én távol vagyok?

Nem akarom tönkretenni. Csak tipp kell hogy mivel helyezzek nyomást a lelkére, hogy ő maga mondja el

2022. okt. 14. 09:03
 8/28 anonim ***** válasza:
72%
#7 hisztizhetsz, de meg lett mondva mi a szitu. De akkor leírom a summázatot: ha nem bízol benne, akkor dobd ki! Tök mindegy, hogy az aggodalmad csak vélt vagy valós ha nincs meg a bizalom, akkor ezt felesleges folytatni.
2022. okt. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem ő az áldozat. Csak egy normális ember vagy beszél vele nyíltan erről, vagy elhagyja. A bosszú, a játszmázás nem méltó normális emberekhez. Ha biztos vagy benne (de mondjuk nincs bizonyítékod), akkor letagadhatja. Akkor otthagyod és kész. De mondd meg őszintén: jobb embernek éreznéd magad, ha valamivel megtörnéd és bevallaná? Jobb érzés lenne, ha neki lelkileg rosszat okoznál? Nem jobb az erkölcsi győzelem, hogy te nem alacsonyodsz le ilyen szintre? Nem jobb a tisza lelkiismeret, hogy te nem bántottad a párod szándékosan? Nekem jobb lenne.
2022. okt. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Mindenki más

Én csak a szájából akarom hallani. Őszinteséget beszéltünk meg, erre kapom ezt. Mindenemet neki adtam, neki csak ez kellett. Szóval igenis jól esne kib*szni vele aztán otthagyni, hogy gondolkozzon kicsit. Felnőtt emberek vagyunk. Családot akartunk, de így nem fog neki sikerülni ha mindenkit sz*rrá csal

2022. okt. 14. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!