Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valami pro tipp hogy megbosszu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami pro tipp hogy megbosszuljam?

Figyelt kérdés

Szerintem megcsal a barátnőm az exével és hazudik nekem róla.

Sőt, biztos vagyok benne. Igazából csak valami enyhe bosszú kellene, hogy tudja, hogy nem vagyok hülye és hogy tudok a szituról :D


2022. okt. 14. 08:50
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Itt komoly bajok vannak (lehetnek).


Ha hagyod, hogy más irányítsa az életedet, annak BIZTOSAN nem lesz jó vége. Jobban jársz, ha összeszeded magadat.


Egy lányt nem "kidobnak", hanem megmondják neki, hogy ennyi volt, nincs tovább. Vagy adhatsz neki 3 hónapot, tőled távol, gondolkozzon.


Fájni fog neked is, de sokkal több fájdalmad lesz, ha ezt így folytatod.

2022. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
És biztos hogy megcsal? Ha igen akkor miért teszi? Senki nem szereti bevallani ha hibázik. Jó megoldás nincs arra hogy őszintén nekiálljatok beszélni. De attól még próbáld meg. Nem könnyű. Vagy ha biztos vagy benne hogy megcsal akkor meg hagyd ott. Most fájjon rövidebb ideig mint elhúzódjon a szenvedés. Nincs értelme ármánykodni mert lelkileg felemészt.
2022. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem tudod elengedni, akkor hozd szóba, hogy te vevő lennél a 3-as felállásra!
2022. okt. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Megmondanám, hogy rámírt az exe és elmondott mindent. Ha letagadja mondd azt, hogy részleteket is mondott. Nincs ember aki ne törne meg ettől. Mondjuk ha mégsincs igazad akkor egy életre elveszíted. :D
2022. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Igazam van :D hirtelen olyan cuccok vannak a házban amiket nem használok. Mikor ezt észrevettem megkérdeztem hogy kié ez a sok cucc, csak össze vissza beszélt és dadogva témát váltott. Mondjuk elég hülyék, hirtelen az éjszaka közepén arra keltem hogy a telefonja felvillant és az exe írt neki hogy itthagyott néhány cuccot és hogy vigye majd vissza.

Hadd ne mondjam, felidegesített és megnéztem hogy miket beszéltek.


Innentől kezdve szerintem teljesen egyértelmű :D

Csak azért lehet van egy kis vicc a sztoriban, hogy ennyire hülyének néznek :D


#24

Jó ötlet! Ezt lehet fel is használom

2022. okt. 14. 16:16
 26/28 anonim ***** válasza:

#25!


Ha csinálják egy ideje és még tudsz is róla és semmit sem tettél, akkor nem ok nélkül néznek hülyének.

2022. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Egy-két napja tudtam meg

De nem ez volt a kérdés

Valami hasznossal is tudnátok szolgálni?

2022. okt. 14. 16:31
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy gombás a farkad, és hogy a dokid azt mondta, hogy a párod is menjen orvoshoz, mert kezelni kell. Majd egy félmondatban viccelődj vele, hogy nem kéne összefeküdnie mindenféle csövessel.
2022. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!