Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valami pro tipp hogy megbosszu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami pro tipp hogy megbosszuljam?

Figyelt kérdés

Szerintem megcsal a barátnőm az exével és hazudik nekem róla.

Sőt, biztos vagyok benne. Igazából csak valami enyhe bosszú kellene, hogy tudja, hogy nem vagyok hülye és hogy tudok a szituról :D


2022. okt. 14. 08:50
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
97%
Értjük, hogy szemét volt, és elbánt veled. De miért kell lemenni a szintjére? Az, hogy ő egy csaló, kétszínű ember, nem ment fel téged, hogy manipulatív és gyerekes vagy.
2022. okt. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
95%
Dobd ki. Nem kell semmit sem mondani. Tudni fogja, hogy miért történik ez.
2022. okt. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
60%

Várd ki a születésnapját és menjetek át a családjához ünnepelni, adj bele apait anyait. Rendezz nagy összejövetelt barátokkal ismerősökkel stb és ott mindenki előtt mond meg,hogy sok sikert kívansz neki xy al, tudod,hogy fél éve vele csal,csupan eséllyt szerettél volna adni a javulásra.

Ég veled, a ruháid az ajtó előtt egy zákban lesznek"

2022. okt. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
87%

"Családot akartunk, de így nem fog neki sikerülni ha mindenkit sz*rrá csal"

Egyelőre téged csal. Amúgy meg minek a nem létező lelkére hatni? Szerinted jellemtelen személyiség változna bármitől is? Semmitől sem fog, hiszen ez a vérében van.Semmi sem fogja gondolkodásra serkenteni, max. sajnáltatni fogja magát, mint a megcsalók 98%-a.

Szóval minek is szarozol egy olyan kapcsolatban, ahol átvernek? Ki kell bszni a pcsába, aztán folytatni az életed. Vagy netán élvezed? Mert akkor nálad is problémák vannak, nem is kicsik. 🤷‍♀️

2022. okt. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Hogy mennyire szánalmasan nyomorult ez a bosszúállósdi, arra itt egy pro tipp a szomszéd témakörből, tegnapról:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Maradj inkább ember.

2022. okt. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
42%
Kúrd meg az anyját. Egyrészt megcsaltad, másrészt tönkre tetted a kapcsolatukat. Alább ne add.
2022. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

#15

Jajj nem ilyenekre gondoltam

Csak szavakkal dobálóznék vagy megvonnám tőle a szexet. Soha nem aláznám meg szexuálisan, még úgy sem hogy csak ketten vagyunk.


Az érdekel hogy hogyan indítsak és csavarjak egy párbeszédet, hogy ő maga nyögje ki a dolgokat.


#14

Azt az exét is csalta akivel most dugnak :D

És nem, rohadtul nem élvezem. Nagyon dühös vagyok és átb*szva érzem magam. Ráadásul abban az ágyban dugnak ahol alszok. Sehogy se jön ki élvezetesre a sztori


#13

Ez nem is rossz. Ez egy nagyon jó terv.

2022. okt. 14. 12:46
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagy mamlasz lehetsz.

- miért nem szakítasz vele rögtön, ha BIZTOS a dolog?

- miért nem inkább más lányt keresel, mint bosszún töröd a fejedet?

2022. okt. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Mert nem ilyen egyszerű

Teljesen szerelmes vagyok belé. Egy városban élünk és dolgozunk. Hogy kezdjek új életet ha folyamatosan körülöttem van?

Semmi sem egyszerű, hiába látszik annak.

Nagyon szánalmas vagyok ilyen téren, nem tudom elengedni akkor sem ha muszáj. Max akkor ha megszakítja a kapcsolatot. De tudom, hogy nem fogja. Ezért kell a bosszú hogy belássa, hogy nem kereshet többet. Az utcán se köszönjön többet és ne is nézzen rám

2022. okt. 14. 13:08
 20/28 A kérdező kommentje:
Hiába mondom meg neki, nem fogja fel. Már próbáltam kidobni, nem ment.
2022. okt. 14. 13:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!