Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem csalnám meg a páromat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem csalnám meg a páromat, de voltam olyan nőkkel, akik megcsalták az övéket velem. Ez kétszínűség részemről?

Figyelt kérdés

Ugye tudtam, hogy van valakijük. Viszont választhattam, vagy velük leszek, vagy senkivel, mert másnak akkor épp nem kellettem.

Nem vagyok rá büszke, és véget is ért, mert csak a minimális nőzésszámhoz kellettek, ám ettől még elgondolkodtató, hogy mindenképp én vagyok a hunyó ebben a történetben, vagy az, aki megcsalta a párját.


Én minden alkalommal szingli voltam, mikor házas nővel voltam.


2022. okt. 17. 21:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

#10! Na, ez sokkal nagyobb baj, mint hogy házas nőkkel voltál. Hűségesnek lenni, meg lehetőség híján lenni marhára nem ugyanaz.

A többieknek: Ezt a hülye lelki terrort, meg abba lehet hagyni. Amennyiben a házas nők nem értelmi fogyatékosok és nem kiskorúak voltak, ők felelnek a saját házasságukért, nem a kérdező, meg mások.

#3

2022. okt. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11: kapcsolatban lenni sem ugyanaz, mint házasnak... és mivel még nem voltam házas, a nők szakítottak velem, sőt, az egyik megcsalt, hát nincs sok értelme lamentálni, hogy mikor mi történt volna
2022. okt. 18. 23:40
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is nézőszámot olvastam. :D
2022. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!