Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Beleszerettem a kolléganőmbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a kolléganőmbe aki házas mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hónapokig titokban talàlkoztunk le is feküdtünk már többször, csak az a baj sajnos férjnél van és gyereke is van a múltkor közölte hogy ennyi többet már ne találkozzunk mert nem akarja hogy házassága tönkre menjen és kiderüljön fejezzük be, csak én teljesen belé estem főleg minden nap látom, a munkám által így nagyon nehéz elfelejteni. Ti mit csinálnátok a helyembe kezdek nagyon tönkre menni lelkileg nehéz így voltatok már hasonló helyzetben
2022. okt. 21. 21:55
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
80%
Legtöbbször a harmadik mindig seggre esik, ez tapasztalat. Munkahelyen ezért nem érdemes egy bizonyos ponton túl lépni, mert megint csak probléma és szenvedés lesz a vége, ez is tapasztalat. Próbáld meg elfelejteni és a lehető legkevesebbet kommunikálni vele, jó volt, amíg tartott és kész. Ő csak izgalmat látott benned, meg kalandot, de szereti a férjét és a családját, amit nem akar érthető okokból felrúgni
2022. okt. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltetlen kell a munkahely valtson gondolkodni, hacsak nem fonok beosztott viszony van. Akkor meg nehezebb kijonni belole.
2022. okt. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

A szeretői viszony nem való mindenkinek, bírni kell lelkileg! Az egyik legnehezebb kapcsolati forma.

Ha jól érzem, hogy te szerelmes is vagy belé, nem csak szex kapcsolatról van szó. Nehéz ügy, én megértelek!

Itt arról van szó, hogy te jobban kötődsz hozzá, mint fordítva. Erőltetni a szerelmet azonban nem lehet és nem is érdemes. Én úriember lennék most a helyedben, megőrizve a méltóságomat. Elköszönnék tőle, megköszönném, ami volt, és innentől kezdve magamba fektetnék. Továbbra is udvarias lennék, de távolságtartó vele. Kerülném a társaságát, kizárólag a munkáról beszélnék vele.

Elkezdeném felépíteni önmagam. Sport, konditerem, haverokkal program, új hobbik kipróbálása. Tudatosan beosztanám minden szabad percemet. Új emberekkel ismerkednék.

A hölgyet soha többé nem engedném magamhoz akkor sem, ha megőrülök!

Egy ami biztos: elmúlik!

Igen, voltam ilyen helyzetben. Nekem az segített még, hogy a hibáira is elkezdtem koncentrálni, amitől elég dühös lettem és ez a harag erőt adott, hogy visszautasítsam! Több hónap volt.

2022. okt. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
65%

Ha már lefeküdt veled, akkor le fog később is... kísérteni kell őt. Ő is kíván téged, akar... csak most a józan eszénél volt. Viszont ez nem lesz mindig így. Az ösztön és a vágy ott van benne.


A szerelmedet vele normálisan nem fogod megélni, az biztos. De szexre lesz lehetőséged még, bőven. Ha neked ennyi nem elég, akkor nincs más lehetőség, mint a munkahelyváltás.

2022. okt. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 Appassionato2022 ***** válasza:
75%
Szerintem a 23-nak maximálisan igaza van és mindent elmondott, amit a témában el lehet. Gondolkodj el rajta! Tapasztalatból beszélek, pont ilyen helyzetben vagyok most, talán azzal a pici különbséggel, hogy engem viszont szeret valaki, de szerelem ide, szerelem oda, nem hagyja el a házastársát. Tisztességes volt velem, de ettől nem fáj kevésbé. De hidd el, el fog múlni.:)
2022. okt. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm rendes hozzá szólásokat elgondolkodtatóak, tényleg nagyon nehéz a helyzetem most
2022. okt. 22. 16:45
 17/35 Appassionato2022 ***** válasza:
15 vagyok, azt akartam írni, hogy a 13-nak igaza van...
2022. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%
gondolom sosem volt még előtte közöd pinához. ezt meg piedesztálra emeled, mert kaptál belőle.
2022. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 Appassionato2022 ***** válasza:

#18:Fizetnek azért, hogy bunkó legyél? Tök mindegy, miért szeretett bele a kolléganőbe, beleszeretett és kész. De a dolog nem kölcsönös, vagy ha kölcsönös is, a nő nem akar lépni, ergo: ezt az érzést le kell küzdenie. Na, ezen nem segít az, ha vadidegenek szívatják heccből!


Kérdező, biztosan jó ideig szar lesz még, de tényleg csak a távolságtartás segít, a figyelmed elterelése, és - talán furi lesz első olvasásra- de az, ha megérted: a nő nem hibás( vagy nem hibásabb, mint Te), nem szívatni akar, sőt ha hónapokig tartott, akkor nyilván ő is vonzódik hozzád, de bekapcsolt a józan esze: nem akarja feláldozni azt, amije otthon van. Ezt nem róhatod fel neki, tehát nem kell utálni, csesztetni, hanem normálisan meg kell kérni: távol tartod magad tőle, de ebben segítsen ő is, miattad is és a saját érdekében is! Kölcsönösen kerüljétek el egymást, amennyire lehet, és tűrd türelmesen, hogy egyelőre szar. Majd elmúlik...

2022. okt. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
18 igazad van ilyen érett pinához nagyon nem volt közöm talán azért is fogott meg ennyire
2022. okt. 22. 19:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!