Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Beleszerettem a kolléganőmbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a kolléganőmbe aki házas mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hónapokig titokban talàlkoztunk le is feküdtünk már többször, csak az a baj sajnos férjnél van és gyereke is van a múltkor közölte hogy ennyi többet már ne találkozzunk mert nem akarja hogy házassága tönkre menjen és kiderüljön fejezzük be, csak én teljesen belé estem főleg minden nap látom, a munkám által így nagyon nehéz elfelejteni. Ti mit csinálnátok a helyembe kezdek nagyon tönkre menni lelkileg nehéz így voltatok már hasonló helyzetben
2022. okt. 21. 21:55
1 2 3 4
 31/35 Appassionato2022 ***** válasza:
100%

Igen, pontosan így. Elmondta, hogy szeret, de tartja azt, amit a megismerkedésünkkor mondott: sose hagyja el a feleségét. Tudja, hogy sose lesz már a házassága még olyan se, mint amilyen a találkozásunk előtt volt,

de akkor se válik. Sose hazudott, sose hitegetett: tisztességes volt.Az érzelmeiről, a szerelemről nem tehet, de a döntéseiért felelősséget vállal. És én ezt tisztelem, akkor is, ha ez a kapcsolatunk végét jelenti.

2022. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :((Köszönöm, hogy megírtad.
2022. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
66%
Biztos van ilyen elethelyzet. Viszont én azt tartottam volna a legkorrektebbnek ha bele sem kezd ilyen feltételekkel.. "Nem engedném" hogy vki megszeressen, ha tudom, hogy nincs remény. És fordítva sincs túl sok értelme csak azért hogy később az unokaimnak ezt elmondhassam. Bocsi, ha erős volt.
2022. okt. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Az elején nem tisztáztátok ezt a dolgot,hogy ki mit akar

ettől? Mert én kétlem hogy az alapján amit mondott neked,

hogy fontos a házassága és a gyerek, az alapján többet akrt volna

tőled,mint alkalmi szexet, kis romantikát.

Szóval nem jogos a részedről hogy pattogsz itt,hogy ő tette

tönkre az életed. Ahhoz te is kellettél,és tudtad mi a felállás.

A munkahelyi szex meg lehet izgalmas, és kézenfekvő de ha beüt

a gebasz,mint nálad is,akkor bizony meg fizeted az árát.

Ha van eszed,lenyugszol, és békén hagyod, ebből alkalmi

szexnél már nem lehet több,meg mondta.

2022. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
51%
Attól mert vágyat kelt valaki benned, még nem kell megdugni. Nem mondta senki?!
2022. dec. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!