Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Beleszerettem a kolléganőmbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a kolléganőmbe aki házas mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hónapokig titokban talàlkoztunk le is feküdtünk már többször, csak az a baj sajnos férjnél van és gyereke is van a múltkor közölte hogy ennyi többet már ne találkozzunk mert nem akarja hogy házassága tönkre menjen és kiderüljön fejezzük be, csak én teljesen belé estem főleg minden nap látom, a munkám által így nagyon nehéz elfelejteni. Ti mit csinálnátok a helyembe kezdek nagyon tönkre menni lelkileg nehéz így voltatok már hasonló helyzetben
2022. okt. 21. 21:55
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi évesek vagytok?


A #13 nagyon jól írja, sajnos kár hogy nem évekkel ezelőtt olvastam a kommemtjét. Nekem is volt házas nővel dolgom. Az egyik csak egyéjszakás dolog volt, az egy ideig bűntudatot okozott, aztán elmúlt.


Na de a másik...beleszerettem. közeledett, de engem is nagyon vonzott az érdeklődése, szerettem vele beszélgetni. Aztán megtörtént minden. Persze irogattunk meg így szeret úgy szeret... De borzasztó volt arra gondolni, hogy amíg én rá gondoltam, ő a férje mellett hajtotta le a fejét. Persze ő is szenvedett. Aztán hosszú hónapok után elvált, összejöttünk és akkor láttam meg a hibáit. :/

2022. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
73%

Ha beleszerettél volna nem hivnad erett pnanak. Ekkora egy szar alakot, mint te..

Hogy tudsz tükörbe nézni, hogy asszisztálsz ehhez?

Miután veled volt, megy haza a gyerekéhez. Ő egy gerinctelen féreg, az biztos. Ezzel nemcsak a férjét, hanem a gyerekét is hátba támadja.

De te meg a másik féreg vagy..

Komolyan azt hiszed szereted? Te csak dugni szereted. Pótlék vagy. De már az se, mert kevés voltál.

Próbálj felnőni és felkelteni olyan érdeklődését aki életének nem csak az 5%at teszed ki.

2022. okt. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
81%
Kedves kérdező, voltam hasonló helyzetben, csak en voltam a nő. Életem legnehezebb időszaka volt. Volt, hogy nem beszéltem vele, de szinte naponta láttam és így sosem tudtam elfelejteni. Hosszú vergodes után (évekre gondolok) amikor láttam, hogy nem tudok ebből kimaszni otthagytam a munkahelyem. Ekkora már annyira szenvedtem, hogy örömmel tettem. Nehezen, de idővel jobban lettem. Lassan 2 éve. Most már azt hiszem sikerült feldolgozni, de kb 1 éve nem láttam. Többet sosem engedem közel magamhoz. Hosszú volt, de megérte. Még egy jó tanács, a haraggal amit néha érzel csak magadnak ártasz. Osszecsikorgatott fogakkal tovább kell lépni és hinni abban, hogy majd eljön a te időd. Kitartast!
2022. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Arra viszont készülj fel, hogy ez valószínűleg nem ennyi volt

. Még fog közeledni, majd megint meginog majd kezdődik elölről. Nem tudom hány éves vagy, de az évek elszaladnak egy ilyen viszonyban. Neki élhetőbb az élete tőle, neked viszont elvesztegetett idő. Másik segítség, lehet sosem tudnál megbízni benne, mindig féltékeny lennél, hogy melletted is meglepi majd. Nekem ezek segítettek.

23as voltam.

2022. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
63%
Tudtad mibe vágsz bele. Nem várhatod el, hogy eldobja a családját egy pénisz miatt. te pénisz...
2022. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben csak mi mindketten házasok voltunk és odafigyeltünk hogy ne mélyüljön el ennyire a kapcsolat.

Szerintem te félreérted az ok-okozat összefüggését, nem azért hagy el mert nem jó veled hanem megijedt a ragaszkodásodtól. Ő csak egy laza barátság extrákkal kapcsolatra gondolt, te meg a leírtak alapján már kitűzted az esküvő napját. Ijesztő felismerés ha és csak egy kis törődésre vágyok.

2022. okt. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
79%
Én a megcsalt férj oldalról tudok nyilatkozni. Nem kívánom senkinek azt az érzést amikor kiderül az ilyen helyzet hosszú házasság és gyereknevelés után. Többször lett volna alkalmam élni bizonyos lehetőségekkel, de józanul tartott a család fogalma. Furcsa, hogy egyre több nőt látok ilyen helyzetben, s nem tudom hova tenni, hogy miért nem próbálják megoldani azt a fellépő hiányt , ami miatt ilyen helyzetbe belemennek. Nem lehet mindent a p é n i s z r e fogni. Szerintem. Cserélgetnek minket, mint más a ruháját... :( Hihetetlen sok a mozaik család manapság.
2022. okt. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
30%
Azért mert mára nem elég annyi, hogy "család". Régen még elég volt, szent és sérthetetlen volt. Ennek ellenére mennyi pletyka volt megcsalásokról stb. mert már akkor is voltak, csak nem voltak kütyük stb. nehezebben derült ki, ill. hiába volt pletyka, bizonyítani nem tudták mivel. A családok együttmaradtak. Mára az emberek könnyebben válnak, mivel nem törődnek bele a sorsukba, hanem igyekeznek irányítani az életüket. Nem elég az, hogy ott a család, a gyerekek stb. Az érzelmeket ugyanis nem lehet kikényszeríteni
2022. okt. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 27-es,azért nem akarjuk már megmenteni, mert a férj sem akarja! Azt hiszi majd jól elleszünk a szép kertes házban gyerekkel meg kutyával. A szex meg az intim kapcsolódás meg mehet a kukába! És amikor szóvá teszem, hogy nem jó a szex azt mondja, keressek mást akkor! Mert annyira biztos magában, hogy úgyse merek félre lépni. Hát mertem.
2022. okt. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
15os ezt hogy kell elkeozelni? Eléd allt es elmondta szeret, de nem lep ki? Ezért írod hogy tisztességes?
2022. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!