Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen egy házas, családos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy házas, családos férfi szeretőjének lenni? Kiváncsi vagyok, elég izgató számomra, biztos izgi (érzelmek nélkül) mesélnétek ha nektek van ilyen? Tudja a feleség hogy megcsaljátok? Illetve a szeretővel hogy alakult ki ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nekem egy közel 40-es pasi tetszik. Vagyis inkább vonz a gondolat hogy dugunk, 20 éves lány vagyok
2022. okt. 29. 01:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
46%
Vibrátort csak azok használnak akiknek nem jut pasi. Lehet irigykedni. Nem zavar. Durva hogy mennyi megcsalt vénasszony veri a nyálát a kérdésem alatt.😉
2022. okt. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
66%

Basszus milyen gáz vagy már, saját kérdésed alá kommentelsz más regivel.

Gondolom összekeverted a kettőt nagy izgalmadban, hogy beszolj másnak, közben meg magad égeted le!🤦‍♀️😆

2022. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!