Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiaknál elő szokott-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál elő szokott-e fordulni, hogy félrelépés után lelkifurdalásuk lesz, és ezért ghostolják a szeretőt? Saját tapasztalat?

Figyelt kérdés

2022. nov. 11. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
A megcsalos EMBEREK re ez apszolut nem jellemző. Max raunnak a masikra, de ilyen amiz írsz nincs. De inkább novessz gerincet és keress mast aki megbecsül, ne akarj soha sokadik lenni... Igerhet fut fat ha kiderul de nem fogja abba hagyni akkor se ha mindent megadsz neki barmit is kerjen.
2022. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nőként tetted fel ezt a kérdést, sajnos a lelkifurdalás ilyenkor csak a legritkább esetben játszik, többnyire csak megkapta amit akart és kész.


Ha férfiként kérdezed: légy büszke, neked még van lelked ;)

2022. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sosem léptem félre, viszont akit egyéjszakás után elhagytam, pedig kapcsolat lehetett volna, amiatt van lelkifurkám - főleg, hogy mindketten szinglik vagyunk (bár azóta volt kapcsolatom és egyéjszakásom is). Kétszer vissza is könyörögtem magam bocsánatot kérve, de a nő nem az újrakezdés híve. Úgyhogy először mindketten igent mondtunk (szex), majd én mondtam nemet, majd pedig ő.


32f

2022. nov. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen. Vagyis ghostingolt a pasi, de az okát sosem tudtam meg. Nagyon rosszul esett, hogy nem mondta el mi történt. Ha emiatt amit te írsz megertettem volna így maradt egy nagy kérdőjel.
2022. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, bármi megeshet.
2022. nov. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Akkor bezzeg, amikor félre dugta a farkát, nem szenvedett a lelkiismeretfurdalástól. 🤣Hagyjuk már ezt az ál szenvedést.
2022. nov. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#4 én is így vagyok vele. Nagyon nehéz a ghostingot feldolgozni, nagyon hülye divat.
2022. nov. 11. 20:02
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem divat, ez gyávaság, konfliktuskerülés.
2022. nov. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!