Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rossz ember vagyok, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, ha nem állítottam le egy barátomat, és megcsalta velem a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Eleinte megpróbáltam emlékeztetni a barátnőjére, de nem adta fel, és arról sem volt szó, hogy én nem akarom őt. Már évekkel ezelőtt felmerült, hogy érzünk valamit egymás iránt, de akárhányszor Magyarországon vagyok, van valakivel, külföldre költözni nem akar, így megkérdezni sem merem, nem akarjuk-e megpróbálni, mert távkapcsolatot nem akarok, ha benne lenne, akkor sem. Úgysem jutnánk sehova, ha ő nem akar elköltözni, én meg nem akarok visszaköltözni.


Szóval pár napja átmentem hozzá közös főzésre, és tömören összefoglalva lefeküdtünk. Most nagyon rosszul érzem magam, mert ha elég határozott vagyok, biztosan leáll, de hát a lelkem mélyén nem akartam határozott lenni, és végül azt a minimális tiltakozást is abbahagytam, amit azért becsületből csinálni próbáltam.

Legalább annyira az én hibám, mint az övé? Nem neki kellett volna felelősségteljesebbnek lennie? Nem mintha kapásból odavetettem volna magam elé, jóideig próbáltam vele megbeszélni, hogy ő már megint párkapcsolatban van, és gondoljon inkább a barátnőjére. :( Ő egyáltalán nem érzi rosszul magát, mondta, és azóta megint vígan posztolgat a barátnőjével közös képeket, itt egyedül én nem érzem fairnek ezt az egészet.

25/N 25/F



2022. nov. 20. 21:26
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem csak te vagy hibás, mivel amit tettél, az nem rossz, ezért nem állja meg a helyét a bűnsegédes hasonlat.


Inkább olyan, mint elutazni valakivel, aki nem hagyhatja el a várost. Utazni nem rossz, tudod, hogy szívni fog, megpróbálod lebeszélni, de nem dönthetsz helyette. Vagy olyan, mint diétázóval fánkot enni. A fánk evése sem rossz, te nem szegsz meg semmit, és próbáltad lebeszélni. NEM VAGY FELELŐS az ő döntéséért. Főleg, hogy ezt nem is büntetik ÉS nem is tudhattad, mi lesz utána, írtad hogy élvezted a dolgot, és elgondolkodtál a folytatáson. Nem tudhattad mi megy végbe a fejében! Mármint velem csókolózott már srác, akinek barátnője volt, másnap reggel szakított vele a csók után, ugye az is felindultságból történt.. és két évig jártunk, belém volt szerelmes, nem a csajba. Szépen egyenes gerinccel beismerte, hogy rendes csaj, de nem szereti, nem tud vele lenni tovább.


A tiédnek nyilván gumiból van a gerince, undorító egy fazon. Se neked nem a barátod, se a csajnak nem pasija, az ember bele kifordul az ilyentől.


Ez egy gyönyörű szerelmes történet is lehetett volna, az egyetlen selejtes elem a pasi, aki egy alkalom után két csajjal és elcseszte a jövőjét. MINDENKÉPP mondd meg a barátnőjének, és menj vissza külföldre, a sráccal meg szakítsd meg a kapcsolatot, emberileg nulla. Egyébként szerintem nem csak veled csalta meg, ha ilyen lazán veszi. Aki először lép félre(szintén saját tapasztalat) az izgul és lelkiismeretfurdalása van. Akinek ez rutin, az már szenvtelen, közömbös. brrr


Ha én lennék a csajszi, szeretném tudni, és egyáltalán nem lennék mérges rád!

2022. nov. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
49%

6os vagyok : Nem kérek jókívánságaidbol, úgyse fog változtatni azon, hogy rossz, önző ember vagy.

Am bírom, hogy ha vki lehord, aka elmondja az igazat akkor azonnal a lelki sérüléssel jönnek, mint te. Miközben nyilvánvaló, hogy nálad vannak gondok. xD

1)Nem bírsz a pi.... al.

2)Olyan pasi után epekedsz, aki téged ugyanúgy megcsalna.

3)Olyan mocsadekkal baratkozol továbbra is, ahelyett hogy a bnojenek megirnad hogy milyen jomadarak voltatok.

4)Gyakorin teszel fel kérdést, amire egyértelmű a válasz.

Különben csak hogy tudd nem azért gyűlölöm a kur.. fajtad, mert annyira csengetnek alulról, hanem azért, mert ahelyett hogy más embereket versz at, akik nem artottak neked, mehetnel k*rv*lni pénzért is :DD

Normális ember tud az 'osztonein' uralkodni, vagy ha nehezen megy nem megy fel a lakására 'fozocskezni'... Undorito. 🤮

2022. nov. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Rendben, #6. Mivel láthatóan senki nem ért egyet veled, el sem kezdem elmagyarázni, pontosan hogy és miért történt, de eddig egyetlen random feltételezésed sem volt igaz, úgyhogy most már leállhatnál.


A többieknek köszi, mindenki válaszán elgondolkodom. :) Nem ismerem a barátnőjét, és őszintén nem is igazán szeretnék ebbe belefolyni, de az biztos, hogy eddig senki mással nem csalt meg senkit, mert az évek során mindent elmondtunk egymásnak, és őszintén kétlem, hogy már hat és fél éve folyamatosan pont ezt hagyja ki a sztorijaiból.

2022. nov. 21. 10:00
 14/37 anonim ***** válasza:
28%
Hianyod volt es o allt legkozelebb hozzad.surgosen szedj fel valakit.
2022. nov. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
63%

Minek teszel fel kérdést, ha nem vagy felkészülve a válaszokra? :D

Igen, te is egy emberi hulladék vagy, amiért ebbe belementél. A takonygerincű pasika is, nektek igazából össze kéne jönnötök, megérdemlitek egymást.

2022. nov. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
38%

Ez az utolsó hozzaszolasom feléd, ne félj. Csak hogy tisztában légy pár dologgal.

A) Egyáltalán nem érdekel, hogy le vagyok pontozva, mert :

a. Megerdemlem, mert szebben is kifejezhettem volna magam.

b. Azért sem értenek velem egyet, mert vagy ők is csaltak már meg valakit, vagy azt hiszik férfi vagy nőként kérdést kiirva, ugyanis nagyon sok férfi ezt teszi és örül, hogy a nők egymást bántják.

B) Nem változtat azon, hogy rossz fát tettél a tűzre.

C) Ha valakivel barátság van köztünk egyáltalán nem fexek le vele, kevered a szezont a fazonnal, nagy művészet volt, kb. használt.

D) Ha tetszik neked a pasas, ami egyértelmű, nem kellett volna még csak csókolózni nemhogy összefekudni vele, mert minősít milyen szinten álltok mint erkölcsileg, mint emberileg.

Maximum ismét 'fozocskezni' fogtok,elvégre szerintem levágta, hogy epekedsz érte és nyugodtan benne leszel, hiszen most sem zavart, ezek után se fog...:D

2022. nov. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Fel vagyok készülve a válaszokra, mint láthattad, mindenki mást meghallgattam, de a #6 túl sok mindent csak feltételez ebben a sztoriban, amiből semmi nem igaz. Még az előző válaszában is, ami már csak unalmas.
2022. nov. 21. 10:47
 18/37 anonim ***** válasza:
38%
Igen. Elég gerinctelen volt tőled is, tőle is. Egyáltalán minek mentél át hozzá, csak eszkaláltad a helyzetet.
2022. nov. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Azért, mert gyakran vagyok nála, amikor Mo-n vagyok, és eddig soha semmi nem történt. Az egésznek csak a vallomás volt az előzménye, de az nagyon-nagyon régen történt, és azóta is sokat voltunk kettesben.
2022. nov. 21. 15:03
 20/37 anonim ***** válasza:
10%

Ne foglalkozz vele, bárkihez felmehetsz bármikor, ez áldozathibáztatás(lenne), nem kötelességed dugni senkivel, akihez felmész! Normális meglátogatni ismerősöket a lakásukon, ha felinvitálnak!


Egyszerűen ne foglalkozz ezekkel, nyugodtan lehet tiszta a lelkiismereted, lefeküdtél valakivel, akihez vonzódsz, és még el is gondolkoztál rajta, hogy több is lehetne-e a dologból. Felnőttek ezt teszik!

2022. nov. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!