Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretői kapcsolat? Ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolat? Ti hogy léptetek túl. Egy olyan kapcsolaton, ahol működött a kémia az intimitás. Olyan hülye vagyok,megőrülök úgy hiányzik 😔 N

Figyelt kérdés
2022. nov. 22. 22:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
22%
Könnyen. Lett egy barátom
2022. nov. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen tudom hogy el kell engednem őt, fejben tudom de így se megy csettintésre.40 évesek vagyunk.
2022. nov. 23. 07:26
 13/20 anonim ***** válasza:
56%
Pár hónap szenvedés, aztán próbálj ismerkedni.
2022. nov. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
Eddig is ismerkednie kellett volna elvegre nem volt kapcsolatban sem
2022. nov. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van, de mint írtam én beleszerettem, így nem vágytam más közelségére mással ismerkedni.
2022. nov. 23. 09:11
 16/20 anonim ***** válasza:
81%

Ezt meg fog kelleni gyászolni.

Én is így jártam. Egyszerűen eltűnt, került, nem keresett többet.Egyértelmű, hogy valamiért lezárta. Nagyon nehéz.Gyaszold meg de aztán muszaj tovabblepned.Csinálj magadnak programokat,legyenek terveid celjaid amik rólad szólnak.Probalj megbekelni a helyzettel és felismerni azt, hogy ha folytatjatok sokkal nehezebb lett volna lezarni. Elvesztegetett idő az ilyen annak a nőnek akinek nincs párja, családja. Ezekre mind rá fogsz jönni, de csak idővel.

Kitartást!

2022. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
80%
Szia, próbáld meg nem keresni, ha keresne, ne engedd vissza, akkor sem, ha k...vára fáj. Mi három éve játszuk ezt, hol én nem keresem, mert le akarom zárni, hol ő tűnik el, mert nem tudja feldolgozni, hogy a férjem mellett maradtam és nem mellette. Én mire túl tudtam volna rajta lépni és fel is dolgoztam volna a hiányát, megtalált és annyira naiv vagyok,hogy folytattuk. Egy szeretői kapcsolatból, főleg ha érzelmek is vannak valahol, nagyon nehéz kilépni, szenvedés lesz az egész, ha benne maradsz.
2022. nov. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
20%
Mond el az asszonynak 😂Aztán megkapod.
2022. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igen meg kell gyászolnom.


18# nem szólnék soha,amúgy tudott rólam

2022. nov. 25. 07:20
 20/20 anonim ***** válasza:
80%

Kitartást, ez nem egyszerű!

Szeptember óta szenvedek és még mindig nem vagyok túl rajta.

Csak részemről voltak érzelmek, részéről nem. Találkozások előtt napokkal írogatott, hívogatott, találkoztunk, aztán 1 hétig semmi. Teljesen tönkre mentem ebbe az egészbe. Kevesebbet adott, mint amennyit szenvedek és ha csettintene már rohannék is vissza hozzá, ugyanígy nem bírom elengedni.

2022. dec. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!