Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Konkrét bizonyitékom nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrét bizonyitékom nincsen rá, de a megérzésem azt sugallja mintha megcsalna a feleségem. Valami tipp esetleg hogyan deríthetem ki?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt, ebből már 3 éve együtt élünk és egy gyerekünk is van. Egész mostanságig nagyon erős volt köztünk a kötelék, meg sem fordult bennem hogy megcsalhatna hiszen én vagyok neki az első. Mióta együtt élünk én sem csaltam meg. Egy ideje viszont azt érzem mintha eltávolodott volna, kevésbé érdeklem, abszolút elmúlt benne a tűz. Egyetlen egy gyanús indokom talán az lehet hogy jóval többet lóg a telóján mint korábban de talán azért mert vadiújat kapott. Viszont eddig nem hordozgatta magával sem a mosdóra sem akárhová. Most ez a jelenség sűrűsödött, megesik hogy viszi magával akár a fürdőbe vagy akár csak az emeletre… Mikor nem tud róla és belenézek semmi gyanús nincsen, közösek a közösségi fiókjaink stb… Valami esetleges segítség az igazság kiderítésére? Tudattam vele hogy furának érzem, úgy ahogy megbeszéltük de a gyanúm nem csökkent. Hülyének meg nem akarom nézetni magam.

2022. dec. 17. 16:16
1 2 3
 21/23 mirage2 válasza:
20%
Atya ég , szóval te nézegeted a párod telefonját , bár semmi jele a megcsalásnak , azért te gyanakszol ,szegény nő , kifogott egy pszichopatát , egy zsarnokot , egy bizalmatlan kötekedőt aki saját magát vetíti ki a világra ezért mindenki gyanús neki . Menj el sürgősen egy pszichiáterhez . És egyesek még biztatják is . Milyen kapcsolat az aminek nem alapja a bizalom , milyen szeretet az ami nem azon alapul . az nem szeretet hanem kizsákmányolás , amiben nem lehet valakinek magán szférája , soha nem engedném , hogy bárki is kutakodjon a telefonomban és én sem teszek ilyet , miért is tenném , egy érintésből egy simogatásból , abból ahogy bánnak , törődnek lehet tudni , hogy szeretnek e . azt a beteg mindenit ennek a világnak , rossz olvasni , betegek vagytok merem állítani .
2023. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 gyurlaci ***** válasza:
56%

Állítani bárki tud bármit.

Na de bizonyítani?

Amúgy az fakt hogy rajtad kívül itt mindenki elmebeteg.:-)))))

2023. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
78%
Ha megcsal akkor nem a fő facebook fiókját fogja használni. Előzményeket nézd meg, hogy nem e keresett rá sokat valami férfi profiljára vagy nincs e valami társkereső oldal amit látogat.. szívesen!
2023. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!