Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerető vagyok és meguntam.Rob...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető vagyok és meguntam.Robbantani akarok csak még nem tudom hogyan? Ötletek?

Figyelt kérdés
47 éves nő vagyok 3 éve szerető.Nem fogok magyarázkodni,hogy miért alakult így..biztosan azért,mert mindig azt mondtam én soha.Nem akarom ezt tovább..tisztességtelen az asszonnyal,magammal és a szeretőmmel szemben is.Azt akarom,hogy valahogy megtudja az asszony és döntsön ő! Marad ezek után vagy válik.A szeretőm kissé gyámoltalan ilyen téren,de egy kicsit gondolkodjon már el ő is,hogy nem játszthat 2 nő életével.Gyerekek nincsenek.Aki volt hasonló helyzetben az mit tett? Gondolom nem felhívta feleséget,hogy szia..én vagyok a 3.ik..vagy? A kioktató kommentek nem hatnak meg mert ehhez a történethez 3 ember kellett.

2022. dec. 28. 11:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
84%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
77%
🙄🙈🤦‍♀️
2022. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen mindegy a szándékod, de kérlek szépen, tényleg tálalj ki a feleségének, lehetőleg bizonyítékokkal együtt.

Én 10 éve vagyok a társa valakinek, és nagyon szeretném, ha lenne valakiben annyi, hogy szól, ha csal. Akkor is, ha maga a szerető. Akkor legalább tiszta minden és nyugodtan kidobhatom a francba, és nem vesztegetek el akár még éveket is, hanem azonnal kezdhetem az új életem.

2022. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
72%

Pedig az a letisztább, ha közlöd a megcsalt féllel. Akkor sz@r leszel, és minden, de később meg fogja köszönni, és hálás lesz érte, hogy felnyitottad a szemét.


47F

2022. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
81%

"de egy kicsit gondolkodjon már el ő is,hogy nem játszthat 2 nő életével"


A saját életedről te döntesz, és döntöttél az elmúlt három évben is.


Csak nyilván könnyebb egy másik ember okolni, mint szembenézni a saját felelősségeddel.


Amúgy mit reméltél eddig, és mit remélsz ettől, amit fontolgatsz?


Mi a közös jövőképed vele? Hogy te leszel a következő feleség, akit egy idő után majd csal egy másik nővel?

2022. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Félre ment a kérdés értelmezése! Mint mondtam..nem fogok magyarázkodni,nem érdekel a beszólogatás és kioktatás.

Az érdekel aki volt hasonló helyzetben,hogyan juttatná feleség tudtára? Névtelen sms..mikor eppen együtt vannak,címmel,hogy ne tudja kimagyarázni? Képek?

2022. dec. 28. 12:06
 7/41 anonim ***** válasza:
78%
Szerinted aki ilyen jellemtelen, az elgondolkodik majd? Ne reménykedj, nem fog. Majd talál másik nőt. Robbanthatsz, de lehet a feleséget nem hatja meg, ilyen-olyan okok miatt ragaszkodni fog a zurához.Lehet lesz egy kis mosolyszünet, de nagy valószínűséggel csak átmeneti időszak lesz. Rengeteg gyenge jellemű nő van, aki bármiáron ragaszkodik a szarhoz. Megéri ez neked? Szerintem lépj ki az egészből egyszerűen.
2022. dec. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
85%

Tapasztalatom szerint (jó ismerősömmel történt), amikor a szerető felkereste a feleséget és előadta, hogy a férj mikor hol volt vele, mióta tart a kapcsolat, mikor mennyit hazudott a férj stb, a feleség azon kívül hogy mérges volt, nem csinált semmit.

Szex amúgy sem volt, tehát nem lett szexmegvonás, válni DIREKT nem akart a feleség, pont azért, hogy ne tudjon a férj hivatalosan is a szeretőjével lenni, vagyonközösség miatt nem lett válás, hanem a külvilág felé továbbra is színlelték, hogy micsoda tökéletes család az övék (értelmiségiek).

Esze ágában sem volt a feleségnek válni, érzelmileg zsarolta a pasit, direkt "rabságban" tartotta.

A pasas meg a vagyon miatt ne akart válni, mert ő szedte össze a vagyon nagyobb százalékát és nem akart felezni az asszonnyal.

Így aki jól pofára esett, az a szerető volt. Ők összevesztek a pasival, és a pasi kicsit később talált magának egy másik szeretőt. Azóta is ezen az "értelmi, érzelmi, ösztöni" szinten él a férfi a kedves nejével és az éppen aktuális nőjével.

És ez nem nyitott házasság, hanem a feleség hagyja magát a végletekig alázni, hogy a férje ne hagyja el, és hogy mindketten fent tudják tartani a jól megszokott anyagi színvonalat és kifelé a társadalom felé pedig azt mutathassák micsoda szép és becsülendő hosszú házasságban élnek már évtizedek óta. Kívül minden szép, csak belül rohad minden....

2022. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

"hogy nem játszthat 2 nő életével."


Dehogynem! Mivel 3 évig hagytad neki.

2022. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
77%

Én voltam már többször „szerető”, de úgy, hogy engem is csak a szex érdekelt. És nem tartom korrektnek a robbantást. Nyilván úgy mentél bele, hogy tudtad a felállást, ebben az esetben miért játszik veled úgymond? Ha valaki elhallgatja egy ideig a foglalt státuszt, akkor sem a robbantás a megoldás, hanem keresni mást.


És nem ismerjük ugyan a feleséget, de elég nagy eséllyel marad mellette, egy kis tányércsapkodás után. Ha meg nem, akkor meg a pasika nem fog összejönni veled, mert haragudni fog, hogy lebuktattad. Szóval, kicsi az esélyed, hogy nyerj…

2022. dec. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!