Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy jöhetek ki ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhetek ki ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk együtt a feleségemmel. Van egy 4 éves gyerekünk. Az utóbbi években nagyon nagyon eltávolodtunk egymástól. Nagyon sokat veszekedtünk. Sajnos úgy alakult, hogy lett egy szeretőm. Egy évig találkozgattunk. Viszont úgy gondoltam, hogy nem csinálhatjuk ezt tovább, meg akarom menteni a kapcsolatunkat. Viszont az a baj, hogy valószínű beleszerettem a szeretőmbe, mert azóta nagyon kivagyok. Tudom megérdemlem, de pont akkor amikor elhatároztam, hogy helyre akarom hozni a kapcsolatomat. Nagyon szeretnek ezen tullenni es csak a kapcsolatomra koncentralni, de úgy erzem eluralkodik rajtam. Volt már valaki hasonló helyzetben. Mennyi ido alatt mulott ez az erzes.

2023. jan. 11. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Elkéstél. Félredugás előtt kellett volna akarni.
2023. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ebből úgyse lesz semmi, tényleg elkéstél.
2023. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Ennél, már csak egy jól összegubancolódott karácsonyfa égő rosszabb és ami még ennél is rosszabb, ha bejelentené a szeretőd, hogy terhes.
2023. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Nem érdemli meg senki, hogy érzelmileg rosszul legyen, bármi is történt! Ne bántsd magad! Akció reakciót követ, a szerető egy tünete a helyzetnek.

Ez egy hosszú munka lesz rendbehozni, de több út is nyitva áll. Az alapkapcsolatodról nem írtál semmit, hogy miért romlott el. Általában játszmák halmaza, melyben mindkét fél benne van.

Nem írtad, hogy a feleséged is szeretne-e változtatni a kapcsolaton, ő is érzi-e a problémát? Ha igen, akkor a párterápia lehet a közös út. Azt azonban tudni érdemes, hogy ennek értelme akkor van, ha mindketten motiváltak vagytok rá és nincsen titok. Sajnos így benne van a pakliban, hogy a feleséged fog kilépni az egészből.

Azt sem ártana tisztázni, hogy a szerető milyen szerepet tölt be az életedben. Ha érzelmeid is vannak, akkor több, mint szex. Mi az, amiben többet ad, mint a feleséged. Mi az, amiben kevesebbet?

Választhatod őt is állandó partnernek. Ez vajon milyen döntés lenne?

Van, aki poli kapcsolatban él és közös megegyezés mellett lehet több partner párhuzamosan. Erről a kapcsolati formáról is rengeteg anyag van, nem az ördögtől van. De ehhez mindhárom fél akarta kell, amire kicsi az esély.

Első lépésnek egyéni konzultációt javasolnék neked szakemberrel, aki segít tisztázni magadban a káoszt és rávezetni a számotokra megfelelő döntésre.

2023. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 4 es válaszoló! Nagyon köszönöm ezt a részletes hozzászólást. Az az igazság, hogy nem tudom pontosan, hogy most beleszerettem e a szeretőmbe, vagy ő segített menekülni az otthoni életemből és ezért fáj most, hogy màr nincsen. Lehet ő csak rávilágított így egy nagy reflektorral a problémáimra.
2023. jan. 11. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Szakítottál a szeretőddel? Van egyébként egy nagyon jó könyv, Gelsei Bernadett: A Hűtlen, megcsalt és a szerető. Ezt a témát dolgozza fel gyakorlati szempontból. Ajánlom! E-book-kent is letölthető.
2023. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Sajnálom, hogy #4- est ennyien lepontozták. Szerintem TÖKÉLETES választ adott!
2023. jan. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!