Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van ebből a helyzetből kiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ebből a helyzetből kiút?

Figyelt kérdés

5 éve járunk a párommal, jövőre lenne az esküvőnk. Az az igazság, hogy becsülöm őt, mert ambíciózus, okos férfi. Sok mindenhez ért. Nem egy adonisz ugyan, de sokat sportol és tesz az egészségéért. Tájékozott, bármiről lehet vele beszélni. Romantikus alkat, azzal vett le a lábamról már az elején is. Jó szakember és szereti is a munkáját, jól keres vele(persze nem milliomos). Én is hozzá hasonló vagyok, nagyon jól megértjük egymást, imádok vele élni. Viszont a szex az nem az igazi. Sokat idegeskedik miatta, és akkor nekem is elmegy tőle a kedvem. Sokszor inkább masztizok titokban, minthogy ezen féljek én is. Nem értem a félelmeit, méretes neki ott lent, és ha odateszi magát, teljesen ki tud elégíteni. Az a bajom, hogy ha összeveszünk, akkor meginog bennem valami testi és lelki szinten. Az egyik(ráadáaul nős) kollégám tudja ezt, ő a szeretőm. Néha nagyon undorítónak érzem magam, és nem beszélek vele, de amint felidegesítem magam, engedek a csábításának. Tudom, hogy ez nem helyes. Viszont a páromon kívül senkiben se tudnék megbízni igazán, senkivel nem egyezne így meg az értékrendünk, senkivel nem klappolnának így a mindennapjaink. Szégyenlem magam, valami mégis nagyon nem jó:(

23l


2017. júl. 31. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre a szarra, ami meg 18 eves korodbol maradt a nyakadon, mi a jo retkes ertelme van osszehazasodni? Komolyan? Felfoghatatlanok az emberek. Nem szereted a parodat (tudom, hogy mast fogsz allitani, de aki ilyen undoritoan viselkedik az nem szeret. Ha szeretsz valakit, elobb vagod el a torkodat minthogy mas faszi farkat szopkod...), szar a szex, es erre logikus lepesnek tunik osszehazasodni? Ne mar. Szerezz egy szexpajtit (ne noset, probalkozz elobb a gerincnovesztessel is!), aztan eld ki magad, de emberek ne hulyits csak azert mert viszket a pin-ad.
2017. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ertekrendrol meg meg ne beszelgessunk, mert neked olyanod sajnos nincsen. Ha egyezne a paroddal az ertekrended, akkor rendszeresen prostitol jarna hozzad haza. Pont ugy mint te hozza a szeretodtol. EZ a te ertekrended.
2017. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudhatod előre, mi lenne ha.

Viszont így átversz egy olyan embert, akit elvileg tisztelsz, értékelsz, szeretsz, ezt biztosan nem érdemli meg. Hogy ki a szeretőd, az lényegében lényegtelen, az ember nem tehet róla, kibe szeret bele. De akkor most vagy, vagy.

A helyedben keresnék egy harmadikat, akivel minden működik, mert van olyan.

De a vőlegényedhez semmiképp ne menj hozzá, mert csak felesleges szenvedés lesz. Lényegében már most is az.

Szintén 23l

2017. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet erzi benned a maradekot, aztan azert nem megy neki :).


Te nem vagy tars es igazabol semmi sincs rendben a kapcsolatoddal, de foleg nem veled.

2017. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van kiút!

Egyszer egyikőtök lebukik, kiborul a bili, aztán megtudja a másik megcsalt fél is, és mindketten repültök. Te is, meg a házasságtörő szeretőd is.

Ti jobb híján összecuccoltok, pár hónap alatt megutáljátok egymást.

A vőlegényed pedig ez alatt talál egy csodálatos lányt, akivel egymásba szeretnek.

Happy end! Mármint mindenkinek, aki megérdemli.

2017. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szóval minden összeveszésnél mész vigasztalódni a szeretődhöz. Ő pedig felszáritja a könnyeidet a gatyájával.
2017. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? Előadod, mennyire nagyszerű a párod, meg úgy egyáltalán minden, majd arról írsz, hogy amúgy megcsalod egy nős férfival? Nem vagy te egy kicsit büdösk.r.va?
2017. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha csak a szex nem oké kettőtök között az elég lehet a szakításhoz - volt olyan kapcsolatom sok éve (amikor kb. annyi idős lehettem mint te most) aminek emiatt lett vége.

Hiába mondta, hogy jó neki, én úgy éreztem/láttam rajta hogy valójában nem, pedig megtettem mindent. Miután ettől a földbe állt az önbecsülésem meg az önbizalmam inkább kimondtam, hogy legyen vége.

A megcsalást én kihagytam, pontosabban előbb megcsináltam a lehetőséget hogy mással csinálhassam.

Néha eszembe jut, mert tök jól megértettük egymást 2 éven át, de utólag visszagondolva is helyes lépés volt.

2017. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szokásos xarul összedobott kamu kérdés,ahol a kérdezőnek már ötlete sem volt,mit találjon ki...................
2017. aug. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hű, hát én nagyon meglepődtem, hogy így ért véget a kérdésed, nem számítottam arra, hogy szeretőd van, de utána esett le, hogy a megcsalás kategóriában vagyunk. Egy dolgot szeretnék neked tanácsolni, azok alapján, ami most itt kiderült, ne házasodj össze ezzel az emberrel. 23 évesen hogy jutottál ide? És így akarod leélni az egész életedet? A véleményemet rólad megtartom magamnak.
2017. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!