Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vanak itt olyanok aki beleszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vanak itt olyanok aki beleszeretett a szeretöjébe? De nem lehetek komolyan együtt, hogy felejtették el, hogy tudtátok túltenni magatokat hogy nem lehet soha a tiéttek.

Figyelt kérdés

2023. jan. 18. 23:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%
10-es nekem is volt valakim 2 éve, nemcsak a szeretőmnek ;) és most is van valakim, bár együtt nem vagyunk, csak összejárunk. Ja, és nem, nem két szék közé estem a földre, azért dobtam a páromat, mert már elviselhetetlen,mérgező és sokszor undorító volt a viselkedése. Nemcsak a 2 évünk alatt,de az előtte lévő 4-ben is.
2023. jan. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%
Igen. Szakítottam vele 6 hónap után, mert csak szenvedtem, hogy második vagyok. Aztán azért szenvedtem a szakítás után, mert nem volt, nem láttam. 1 hónappal a szakítás után megkeresett, nem tudtam nemet mondani. Most újra a szeretője vagyok és bár szenvedek, de jobb, mint nélküle.
2023. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%
Az idő mindent megold,ez igaz a szerelemre is.
2023. jan. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%

Beleszeretni? Az talán túlzás, de egy időben több volt nekem, mint egy barát, talán most is, ez a több, mint barátság, de kevesebb, mint szerelem érzése nekem. Ő azt mondja nekem, hogy a párját szereti, belém pedig szerelmes, és mindkettőnkre szüksége van, nem tud dönteni, ezt csináljuk már 3 éve.


Szakítottunk már kétszer is, először én küldtem el 1 év után, mert akkor vette feleségül a párját, és nagyon padlóra kerültem, meguntam a második szerepét, de utána visszajött hozzám, visszafogadtam, de akkor kezdtem el távolodni tőle, és távolodom is azóta is, csak bevallom lusta vagyok, annyira összeszoktunk, hiányozni az a havi 2-3 alkalom.


Tavaly ősszel ő akarta lezárni, mikor kiderült, hogy lehet várandós a párja, azt mondtam menjen, legyen vele, az a helyes, igazából már le akartam zárni szóval kapóra jött, de aztán 1 hét múlva jelentkezett, hogy voltak orvosnál, és nem terhes a felesége, viszont jobban megviselte azaz 1 hét míg nem beszéltünk, mint az, hogy nem terhes a felesége, ami azért durva. Én mondtam neki, hogy jobb lenne mostmár hagyni egymást, de végül nem tudtam én sem nemet mondani, és újra belevágtunk.


Előtte nem volt szeretőm, és így utólag bele sem vágnék, szóval az ilyesmit érdemes hamar lezárni, vagy bele sem kezdeni, mert utána nehezebben szabadul az ember belőle.

2023. febr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Semmit mert nem szeretek bele
2023. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39%

Úgy tudtam túl tenni magam rajta hogy ő zárta le

Ő is kezdett többet érezni,de a megszokott rossz kapcsolatból gyáva kiszállni

Így engem dobott ki

2023. febr. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
39%

12# Egyetértek. Ki kell használni a dolgokat. Jobb vele mint nélküle, ez így igaz.

Jobb ha így cseng le mint szakítva. Az sokkal rosszabb.

2023. febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!