Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan közületek aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan közületek aki hosszabb házasságban beleszeretett másba, akivel nem lehetett együtt? “Hazatalált” még?

Figyelt kérdés
2022. dec. 5. 18:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Én hozzám nem találna haza ez biztos, de másoknál lehetséges.
2022. dec. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Én egy kolléganőmbe zúgtam bele. Neki is, nekem is volt családom. Borzasztó időszak volt, hiszen az eszem megálljt parancsolt. Pár hónap szenvedés után túl voltam rajta. De ráébresztett arra hogy miért nem volt jó az akkori párkapcsolatom.
2022. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, és továbbra is együtt dolgoztatok? Hogyan múlt el? Otthon helyrejöttek a dolgok?
2022. dec. 5. 18:44
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Második vagyok, még egy darabig igen. Idővel, bár gyötrelmes volt továbbra is vele dolgozni. Még több mint egy évig bírtam otthon, de aztán elváltam.
2022. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Velem majdnem megtörtént, csak már nem volt hova "hazatalálni".
2022. dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, írnál róla? Miért csak majdnem, és miért nem volt hova hazatalálni?
2022. dec. 5. 19:35
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Hosszú házasságban beleszerettem másba. De sajnos nem lett belőle semmi. Nem kéthetes fellángolás volt. Nem lett túl jó vége. Nem lett belőle semmi, közben sok fájdalmat okozunk egymásnak. Mire a házasságom értékeit felismertem, addigra tönkrement, így nem volt hova visszatalálni.
2022. dec. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom…azt hiszem nálunk is ez lesz a vége :(
2022. dec. 5. 20:08
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Sajnálom hogy ugyanebben a cipőben jársz.

Sajnos tanácsot sem tudok adni, mert nekem is sikerült mindent elcseszni.

2022. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Jöhet a lepontozás de szeretném ha az én hozzászólásom is tanulságos lenne.

Én nagyon beleszerettem valaki másba a férjem mellett, a falat kapartam, annyira szenvedtem több évig. Èn sajnos meg is csaltam vele a férjem.

Idővel rájöttem, hogy én generáltam már tudat alatt is, a házasságom folyamatos romlását. Talán azért hogy feljogosultnak érezzem magam egy másik boldogságra.

Hülyeség volt. Kellett hozzá két év mire tisztulni kezdett a kép de a házasságom meg csúnyán tönkrement így már késő volt.

A másik szerelem, nagyon kirabolta a házasságomból az időt és az energiát. Nem volt semmi értelme ráadásul.

2022. dec. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!