Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Manapság az emberek azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság az emberek azért veszik lazán a megcsalást, mert a médiából az ilyen hírek ömlenek ránk?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen megcsalás mindig létezett, csak a régi társadalmakban sokkal inkább igyekeztek eltitkolni, mint manapság. Persze a valláserkölcsi szempontok mindig helytelenítették és valószínűleg az emberek jobban igyekeztek megfelelni az ilyen jellegű elvárásoknak.

Ma viszont a bulvársajtó egyébről sem szól csak hogy ki kivel csalta meg a párját meg kinek van eltitkolt gyereke, stb. Az ilyenkor megszólaló emberek meg mindig azt írják, hogy hát végülis mindenki tévedhet meg a monogámia amúgyis működésképtelen dolog. Viszont szerintem még ennél is nagyobb hatása van annak, ha valaki a környezetében látja, hogy sorra mindenki félrelép és hát különösebb retorzió nem éri ezért, hát csak eltöltött egy pár órát kellemesen. Meg ha valaki nem teljesen elégedett a szexuális életével egy kapcsolatban, az első tanács rögtön hogy menjen máshoz.



2023. jan. 30. 15:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Magad írtad a régi időket, hogy ugyanúgy csaltak, akkor nem volt média... Miért fogod arra, amikor az emberek olyan gerinctelen férgek?
2023. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1

Csinálták, csak valószínűleg nem ennyien. Nem is volt ennyi kísértés és alkalom rá mondjuk.

2023. jan. 30. 15:45
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Engem ami bosszant, legtobb filmben jelen van, mintha természetes lenne. Meg viccet csinalnak belole( felszarvazas) pedig aki atelte Tudja milyen fajdalmas..
2023. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
régen méginkább volt, a házasság intézménye régen sokkal inkább volt egy megalkuvás / család által meghatározott gazdasági szövetség.
2023. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
#3 azért van jelen annyi filmben, mert a "találkoztak, megismerték egymást, összeköltöztek, megházasodtak, gyereket vállaltak, majd együtt szépen megöregedtek" téma, az a való életben nagyon szép és jó, de egy filmben baromi unalmas.
2023. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Jah persze, régen csak teljesen szabadon jártak a pasik a kuplerájokba, de igen, régen minden jobb vóót.
2023. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Hát mert azért is, mert a mai társadalom lényegében egy érzelmi hulladék csapata, mert tudják, hogyha valami nem megy, akkor egyszerű kínai cucc mintáját követve ki kell b*ni, mert "Van mááásik!".
2023. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
Az emberek többsége jellemtelen, nem tud és nem is akar az ösztönein uralkodni. Tehát nem lehet mást várni. Én inkább egyedül maradtam végleg sok évtizedes tapasztalat után.
2023. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Régen is volt megcsalás (*postás fia mondás stb.), de talán nem ilyen volumenben. Egyrészt csak akkor tudtál csalni, ha éppen nem volt ott a házastársad + le is kellett előre egyeztetni a dolgot. Nem volt telefon ahol ezr meg tudtad tenni. Az utóbbi (telefon) hiánya miatt nem lesték az emberek más nő fenekét, férfiak kockahasát instán stb.


Szóval valszeg kevesebb volt a megcsalás, de ha volt is nehezebben derült ki. Az emberek beletörődtek, elfogadták a sorsukat. Boldogtalanok mégsem voltak. A mai modern ember sokkal boldogtalanabb és semmi sem jó neki. Sosem elégedett. Mindig többet szeretne. Na ez a baj

2023. jan. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Annyira durva ezeket olvasni. Őszintén, nekem ez nem férne bele. Miért? Mert egy embert tudok szeretni.

Nem vagyok több férfire az életemben, sem nyitott kapcsolatra. Nem futok mások után és nem tetszenek meg rá dóm emberek.


Én azt szeretem, hogy minden este annak mondom hogy szeretem, aki a másikfelem. Igen, mi is szoktunk veszekedni, de nem kidobni kell a kapcsolatot hanem ápolni, fejleszteni.


Lehet csak én vagyok a maradi hogy nem válogatok.


Minden este megpuszilom a képét és a polojaval alszom. :) (Nem lakunk együtt )


Gondolom hülye is vagyok, de ez van. 🤷🏻‍♀️

Felnőttként is annyira szeretem egy év után is mint egy tini. Annyira oda vagyok érte és rajongok érte.

2023. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!