Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lenne ötletetek, hogy lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne ötletetek, hogy lehetne rávenni egy srácot, hogy saját maga vallja be a barátnőjének, hogy megcsalta?

Figyelt kérdés

Ráadásul úgy, hogy mégcsak ne is tudjon róla, hogy én egyáltalán tudok róla. Nem akarok bonyodalmat a csajjal, ismerem és tök normális.

Tudom hogy ez most kapcsolatrombolás, de az a gö...ny nem érdemli meg, hogy ezzel a lánnyal legyen továbbra is. Meg a csaj sem érdemli, hogy továbbra is olyannal legyen, aki megalázta.


2023. febr. 5. 01:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Valószínűleg nem kellene benne lennem a "hogyan tegyük tönkre egy idegen pár életét" műsorba. De mivel engem is csaltak már meg teljesen leszarom. Nos talán én a helyedben megfenyegetném azt a sunyi szemétládát.De ha egy fokkal barátibb megoldásra vágysz, akkor talán egy kamu profilt hívhatnál segítségül, amin keresztül megírhatnád a pasinak, hogy mondja el különben te fogod. A szakítás híre el fog érni mert tuti kivágja a palit, azonban megmaradna az anonimitásod. Sok sikert,én támogatom.

Aki meg ide leírja hogy: jaj de egy hiba belefér. Az nem volt még megcsalva.

2023. febr. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%
Kinek képzeled magadat? És még subyi görény módjára is csinálnád… Nem vagy te sem különb. Köpj fel és állj alá.
2023. febr. 5. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
1%
Meg is érdemelted #1.
2023. febr. 5. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Első vagyok. Nos ez valószínűleg nekem szólt. Természetesen lehet véleményetek, de titokban megcsalni a másikat akkor is gerinctelen és undorító. Ha az emberek nyitott kapcsolatban vannak és úgy teszik meg, az teljesen más lapra tartozik.

Nem vagyok jobb? Valószínűleg ez igaz. De én egyálltalán nem törődöm ezzel addig, amíg megóvnám szegény csajt a tudatlanságtól. Aki nyugodtan fekszik a pasi mellett és hálát ad, hogy milyen jó párja is van. Aki pedig ezt nem látja az elég szomorú. Mert a huzágsága kiderül majd. És ha ez megtörténik akkor fájdalmasabb lesz, mert a csaj tudni fogja, hogy ő nem vette észre jó sokáig. Higyjétek el, tapasztalat.

2023. febr. 5. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%

Mindig is imádtam az ilyen önkéntes igazságosztókat, főleg a női szrkavarókat....

Lövésed nincs, mi van a háttérben, és megtörtént egyáltalán a megcsalás, illetve mennyi tolerancia fér el a kapcsolatban.

De te belecsacsogsz a kis érzelmi motivációddal, a személyes térfeledről...

Elég hulladék egy megoldás ez is.

2023. febr. 5. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
9%
Az ilyen emberek olyan szánalmasak. Annyira egy silány az életük higy ráérnek másokéval foglalkozni, meg belepfázni. Irigyellek titeket de komolyan
2023. febr. 5. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
5. Gondolom a kérdező onnan tudja, hogy vele csalta a faszui a barágnőjét.
2023. febr. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon egyszerű: sehogy.

A pasik akkor is tagadnak és esküdöznek, ha a nőjük szex közben nyit rájuk. Soha nem fogja önként elmondani.

2023. febr. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

"Mindig is imádtam az ilyen önkéntes igazságosztókat, főleg a női szrkavarókat..."


Ja, hat persze, meg a no a szemet, hogy a csavo masba martotta a koktelvirslijet a parja hata mogott. Azert van abban nemi baj, amikor valaki a pocegodorben dagonyazva ket kukoricas kulagomboc elragcsalasa kozott probalja leszolni azt, akinek a belsaraban buvarkodik.

2023. febr. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
11%

Tilos belepofázni mások életebe.

Oldják meg.

Te ne akarj ítélőbíró lenni.

A zsarolás meg bűncselekmény.

2023. febr. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!