Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lenne ötletetek, hogy lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne ötletetek, hogy lehetne rávenni egy srácot, hogy saját maga vallja be a barátnőjének, hogy megcsalta?

Figyelt kérdés

Ráadásul úgy, hogy mégcsak ne is tudjon róla, hogy én egyáltalán tudok róla. Nem akarok bonyodalmat a csajjal, ismerem és tök normális.

Tudom hogy ez most kapcsolatrombolás, de az a gö...ny nem érdemli meg, hogy ezzel a lánnyal legyen továbbra is. Meg a csaj sem érdemli, hogy továbbra is olyannal legyen, aki megalázta.


2023. febr. 5. 01:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
18%
Az #1 válaszoló konkrétan bűncselekmény elkövetésére hívott fel (a felbujtó bűnrészes a Btk. alapján) úgyhigy csak gratulálni tudok te agyilag zokni 1bites #1 válaszoló.
2023. febr. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%

Ki mondta, hogy tilos? Attól függ, hogy milyen kapcsolatban van a csajjal. Nekem volt olyan barátnőm, aki tudta, hogy az exem megcsal, de nem szólt róla. Azóta őt is kizártam az életemből, az ilyen barátokból nem kérek.

Viszont vagy álljon a csaj elé egyenesen a kérdező, és mondja el, hogy mi a helyzet, szemtől szemben, vagy hagyja őket. Különösen igaz ez akkor, ha ő a harmadik. Legalább egyből kiugrik a nyuszi a bokorból, hogy kell-e a pasinak, vagy a barátnőjét szereti, de azért mindenbe bele dugja a koktélvirslit is. Felnőtt ember, vállalja a felelősséget, és mondja a csaj szemébe, hogy vele csalja a pasi. De még így is lehet, hogy egy kis sírás meg ordítozás után együtt maradnak. Sőt, ha nagyon buta a nő, még gyors lánykérés és/vagy terhesség is lesz. Ne vegyél rá mérget, hogy szét tudod szedni őket.

2023. febr. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 NTBS ***** válasza:
100%
Sehogy, mert nem érdeke elmondani. Neked kell kedves kérdező.
2023. febr. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

Ez egy tegnap feltett kérdés, talán a válaszok segítenek a lebuktatás ellenzőinek felfogni mit elleneznek.

Nem, nem én tettem fel, csupán még emlékszem rá.

Bár a fenyegetés, zsarolás, zaklatás is Btk. szerint elitélendő, ha valós az állítás a megcsalás tényét tekintve, ezzel kapcsolatban a megcsaló, sem a megcsalt nem fog feljelentést tenni, így titok marad a megalázottság miatt. A megcsalt pedig bár legszívesebben megköszönné, hogy felhívták a figyelmét, nem teszi, mert jobban szégynli magát, hogy egy kívülállónak kellet erre a tényre figyelmeztetnie, magától nem vette észre, hogy valami gond van a kapcsolatával.

Vannak esetek mikor jobb is, ha felnyissák a megcsalt szemét, mert még olyan periódusban van a történet, hogy orvosolható, vagy éppen ellenkezőleg. Megérett a lezárásra, még nagyobb érzelmi gondot nem okoz. Ami legyünk drasztikusak, akár egy hatalmasra ívelt szerelem esetén még az öngyilkossággot is kiválthatja.

Kérdezem ezek után, még midig azt gondolják az ellenzők amit előtte? Nem jobb inkább megelőzni a nagyobb bajt?

Ok, Ő életük, úgy b@sszák el ahogy akarják. Viszont nem éreznél bűntudatot, ha valami tragédia történik ez miatt, és Te tudtál róla, csak nem tartottad fontosnak, hogy jelezd, ezért részese vagy a történteknek?

2023. febr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
#14 egyáltalán nem éreznék, mert fordítva is elsülhet a dolog, és neadj isten drasztikus esetben lesz belőle egy emberölés (történt már ilyen). Na akkor a te lelkiismereteddel milesz? Majd mondd el a bírónak mert megfognak hallgatni.
2023. febr. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%

#15

Napokban történt az eset. Bejárta az ország médiáit, a csapból is a nagykörösi lány öngyilkossága folyt. Majd a "barátja", párja, vagy nem tudom minek nevezhető elkeseredett írása, amiben taglalja mennyire fáj ez neki. Kérdezem ismét? Nem lett volna életszerűbb még a lány élete során ezt az érzést a tudtára adni?

Igaz nem megcsalásról szól a történet, de összekapcsolható.

Tudtak a labilis idegállapotáról, a közösségi médiában közzé tett megnyilvánulásairól, és mindenki sz@rt rá. Nem segítettek, nem voltak mellette. Most pedig rengeteg embernek bűntudata támadt ez miatt.

2023. febr. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Jó látom a saját hülyeséged taglalod csak. Sokkal több szerelemféltésből alakult emberölés volt mint megcsalásból öngyilkosság. Téged ez láthatóan nem érdekel mert az emberi életet semmibe veszed, mert neked csak az számít szegény lány mit érezhetett. Normális vagy te?
2023. febr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Mathus ***** válasza:
9%
egy fickó írta ki a kérdést, aki a csajra pályázik (ezért az anonimitás iránti vágya, hogy az ő szerepe ne derüljön ki). hogy aztán "hirtelen" felbukkanjon az érzelmileg instabil lány életében, mint vmi megmentő. kb mint a "You" című sorozat. gratulálok azoknak is, akik ezt a magatartást védik.
2023. febr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
80%

#18


Ez szerintem lejött mindenkinek, viszont a tényen, miszerint tudatni nem gáz, semmit nem változtat. Én is megtenném, de vállalnám hozzá magam.

2023. febr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Névtelen levéllel fenyegetés, max.
2023. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!