Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha nem elég a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem elég a jelenlegi kapcsolatodban a szex, keresel szetetőt magadnak?

Figyelt kérdés

2023. febr. 7. 07:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
72%

Egyetértek a 20sal.

Nálunk otthoni is van szex a férjemmel, de kevés. Persze 14 év után nem is olyan, mint a szeretőmmel.

Teljesen más érzés látni a másik szemében az izzást, a vágyat.

Nem mindig csak az ágyban ugyanabban a pózban lekapcsolt villannyal.

2023. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
21. Erről beszéltem. Az van, hogy egy 30 éves nő ezeket majd csak akkor érti meg ha férjhez megy, lesz 1-2 gyereke, meg mondjuk olyan 42 éves. Addig én is azt hittem hogy nálunk mindig szuper lesz minden. Egyébként mi naponta 2-3 órát beszélgetünk, kommunikáció bőven megvan. Az a varázs meg már régen nincs meg, átvette a helyét mondjuk a szülői értekezlet, vagy az egy óra araszolás a dugóban amikor hozom a gyereket az edzésről, utána tanulás, vacsora, esetleg közben bevásárlás, főzés, na meg a napi stressz. A feleségem ennek a vállalkozásnak a társtulajdonosa.
2023. febr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
50%
IGEN! az embernek vannak igényei... Próbáltam többször szakítani, de valamelyikünk sajnos mindig beadta a derekát, maradt ez a kapcsolat, lelkileg mind a ketten nagyon kötődünk. Ma de a szex. Sehogyse jó az utóbbi 1 évben. Alig van, ha van is kb 3 perc, semmi előjáték, kellemetlen ahogy próbálkozik... Beteszi, majd kiveszi. Ezért kár neki kezdenem, ezért már kedvem sincs. Pár hónapja van szeretőm. Másfél 2 órás szex, jó kedv, nevetés, majd mindenki megy a maga útjára. Eddig érzelem mentesen, ami remélem minnél tovább így lesz. Nem szégyenlem, nem bánom. Egyszer élünk! 30/N
2023. febr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!