Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire gáz szeretőt tartani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz szeretőt tartani?

Figyelt kérdés
7éve vagyok együtt a párommal! Szeretem, de a szerelem, izgalom elmúlt közöttünk. Nagy a korkülönbség is az ő javára 16 év. Nagyon jól kiegészítjük egymást mindenben, kivéve az ágyban. Kb 2 hónapja egy buliban egy régi köszönő viszonyban lévő ismerősöm rámmosolygott a tömegből. Egész este figyelt, mosolygott, nem történt semmi. A következő buliban én voltam rámenős, és mondtam neki lépjünk le... Megtörtént minden aminek kellett, jól éreztük magunk, de ennyi... Utána volt hogy írtunk egymásnak, beszéltük hogy találkozni kellene, de egyikünk sem ért rá. Most úgy alakult, 2 hete, hogy sikerült egy talit összehoznunk, ameddig a párom dolgozott, és ismét együtt voltunk, tegnap pedig megint, és megbeszéltünk egy újabb időpomtot. Nagyon jól érzem magam vele szex közben, viszont itt érzelmek nincsenek. Felőlem sem, és ahogy beszélgettünk felőle sem. Meddig lehet egy ilyen kapcsolatot folytatni?? Tudom hogy nagyon gáz vagyok, és igen, csak a megerősítésért jöttem, hátha nem vagyok egyedül. Akarom őt, jobban mint eddig bárkit, de csak szexre. Létezik ilyen?? Gondolom jó vége nem lesz a dolognak, valaki sérülni fog. :/ 30/N

2023. febr. 8. 16:41
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon.
2023. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd?
2023. febr. 8. 16:45
 3/55 anonim ***** válasza:
28%
Nem gaz. 16 év van köztetek egyértelmű h csak a penzeert vagy vele. Szex sem mukodik már. Vesd fel neki a nyitott kapcsolatot ha nem megy bele akk tarts szeretot. Már ha el tudsz számolni a lelkiismereteddel. Asszony mellett nekem is vannak szeretoim de nekem van sok lóvem :D ez a különbség kishaverom. Akinél a pénz az dumál tudod. 16-os punának ez az átka kijön előbb utóbb a 16 év így vagy úgy de kijön te meg már kifelé kacsingatsz te sunyi kis…
2023. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:

#3

A végén írtam hogy 30 éves nő vagyok. 😁 És a lakás amiben lakunk 1/1-ben az enyém, és szinte a dupláját keresem mint az ember. 😉 Nincsenek pénzügyi problémáim, így nem az ő 300ezres fizujára vágyom. Itt nem a pénz beszél. 😉😊

2023. febr. 8. 16:53
 5/55 anonim ***** válasza:
92%
Eléggé, de teljesen érthető is. Miért nem szakítasz, hogy avval szexelj, akivel akarsz?
2023. febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
73%
Inkább az a gáz, hogy ekkora korkülömbség van köztetek, és nem működik a szex. Akkor miért vagy vele? A pénzéért? Na ez a gáz.
2023. febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
Nagyon kötnek az érzelmek. Többször akartam már, de valahogy mindig valamelyikünk viszakozik😔 tudom hogy ez lenne a helyes. De annyi minden van bennem. A lakás az enyém. Nincs hova mennie például. 😔 Lehet egy kicsit sajnálom, az a baj... :(
2023. febr. 8. 16:55
 8/55 A kérdező kommentje:
Nincs pénze. Nincs semmije! Keres kb havi 300ezret, és még hitele is van. Itt nincs szó a pénzről😬
2023. febr. 8. 16:56
 9/55 anonim ***** válasza:
86%
Tulajdonképpen teljesen mindegy, hogy itt ki mit mond és hogyan ítélkezik fölötted. Egyetlen ember véleménye számmítana, ha igazán szereted, a párodé. Ő hazúgságban él miattad.
2023. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon nagyon. Igaz, az első nem én voltam, de válaszoltam helyette is.

Most mit lehet erre írni? Egyik kérdésnél még bőszen válaszolgattok, hogy mennyire tuti jó egy kapcsolatban a nagy korkülönbség, majdhogynem jobb, mint a hasonló korúak, csak abba nem gondoltok bele mi lesz 10-15 év múlva.

30 éves vagy, gyerekről nem írsz, akkor miért vagy vele?? Szakíts és hagyd meg a lehetőséget neki is és magadnak is, hogy normális kapcsolatot találjatok. Lehet arról írni, hogy milyen szuperül megvagytok, stb., stb., de az idő megy, neki is, neked is... Előbb utóbb ugyis ott hagyod, ha már most csalod a szex miatt.

2023. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!