Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire gáz szeretőt tartani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz szeretőt tartani?

Figyelt kérdés
7éve vagyok együtt a párommal! Szeretem, de a szerelem, izgalom elmúlt közöttünk. Nagy a korkülönbség is az ő javára 16 év. Nagyon jól kiegészítjük egymást mindenben, kivéve az ágyban. Kb 2 hónapja egy buliban egy régi köszönő viszonyban lévő ismerősöm rámmosolygott a tömegből. Egész este figyelt, mosolygott, nem történt semmi. A következő buliban én voltam rámenős, és mondtam neki lépjünk le... Megtörtént minden aminek kellett, jól éreztük magunk, de ennyi... Utána volt hogy írtunk egymásnak, beszéltük hogy találkozni kellene, de egyikünk sem ért rá. Most úgy alakult, 2 hete, hogy sikerült egy talit összehoznunk, ameddig a párom dolgozott, és ismét együtt voltunk, tegnap pedig megint, és megbeszéltünk egy újabb időpomtot. Nagyon jól érzem magam vele szex közben, viszont itt érzelmek nincsenek. Felőlem sem, és ahogy beszélgettünk felőle sem. Meddig lehet egy ilyen kapcsolatot folytatni?? Tudom hogy nagyon gáz vagyok, és igen, csak a megerősítésért jöttem, hátha nem vagyok egyedül. Akarom őt, jobban mint eddig bárkit, de csak szexre. Létezik ilyen?? Gondolom jó vége nem lesz a dolognak, valaki sérülni fog. :/ 30/N

2023. febr. 8. 16:41
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
70%
30. Mit szólnál, ha ő is megcsalna téged? Nyugodtabb lenne a lelkiismereted?
2023. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy nyugodtabb lennék igen. De lehet már meg is tette. Sosem lehet tudni.
2023. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
66%
32. Nem is a kérdező :(
2023. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
85%

33. Nem, de úgy tűnik, hasonló cipőben jár.

Nem tudom, milyenek ezek a házasságok, amelyekben a megcsalás jelen van, inkább nem ítélkezem.

2023. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
77%

34. Én az embereket sajnálom.


Nem ismerik ki egymást, nem tudják milyen a másik és hoznak egy felelőtlen döntést. Utána mindenki issza a levét..

2023. febr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
88%

35.

Igen, de ha már egyszer házasságot kötöttek, miért nem kommunikálnak? Miért nem tudják megbeszélni, hogy kinek mire van szüksége? 22 éve élek házasságban, de ezeket a dolgokat (mire van szükségünk, mi zavar, mit szeretnénk másként) mindig kölcsönösen meg tudtuk beszélni és ha kellett, változtatni.

2023. febr. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
77%
36. Ez nagyon nagyon jó. Bárcsak több ember gondolkodna így.
2023. febr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
74%

"nem érzek hiányt ha nincs velem"

Dehogynem hisz te magad írtad hogy viszket neked odalent miatta 🤣

2023. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
78%
Sajnálatból nem kell vele maradnod,de annyit megérdemelne 7év után hogy őszinte legyen vele az akit anno feleségül vett.Félrek@rni mindenki tud,gerince már annál kevesebb embernek van bevallani.El kell válni,és akkor nem kell azon agyalni hogy meddig tartható fennt egy szeretői kapcsolat.
2023. febr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj magadra és a saját igényeidre. És, ha szereted a párodéra is. Beszéld meg vele, azt ami benned van. Nem kell bemérni az arcába rögtön a szeretőt, de beszélj vele.
2023. febr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!