Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire gáz szeretőt tartani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz szeretőt tartani?

Figyelt kérdés
7éve vagyok együtt a párommal! Szeretem, de a szerelem, izgalom elmúlt közöttünk. Nagy a korkülönbség is az ő javára 16 év. Nagyon jól kiegészítjük egymást mindenben, kivéve az ágyban. Kb 2 hónapja egy buliban egy régi köszönő viszonyban lévő ismerősöm rámmosolygott a tömegből. Egész este figyelt, mosolygott, nem történt semmi. A következő buliban én voltam rámenős, és mondtam neki lépjünk le... Megtörtént minden aminek kellett, jól éreztük magunk, de ennyi... Utána volt hogy írtunk egymásnak, beszéltük hogy találkozni kellene, de egyikünk sem ért rá. Most úgy alakult, 2 hete, hogy sikerült egy talit összehoznunk, ameddig a párom dolgozott, és ismét együtt voltunk, tegnap pedig megint, és megbeszéltünk egy újabb időpomtot. Nagyon jól érzem magam vele szex közben, viszont itt érzelmek nincsenek. Felőlem sem, és ahogy beszélgettünk felőle sem. Meddig lehet egy ilyen kapcsolatot folytatni?? Tudom hogy nagyon gáz vagyok, és igen, csak a megerősítésért jöttem, hátha nem vagyok egyedül. Akarom őt, jobban mint eddig bárkit, de csak szexre. Létezik ilyen?? Gondolom jó vége nem lesz a dolognak, valaki sérülni fog. :/ 30/N

2023. febr. 8. 16:41
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
Nincs gyermekünk. Neki van egy nagy lánya, nekem nincs. Igazából a sajnálatomon kívül nem köt hozzá sok minden. Nem akarom összetörni, mert látom hogy oda vissza van értem. :/
2023. febr. 8. 17:12
 12/55 anonim ***** válasza:
89%

Mindenképpen pároddal kellene ezt megbeszélned.

Én elengedném randizni a feleségem (köztünk is nagy a korkülönbség), ha erre lennen igénye, de ha kiderülne, hogy hazudik, akkor válnék. De ez én vagyok, a párod meg egy másik ember. Ülj le vele beszélgetni. Végülis szereted, és jól kiegészítitek egymást, azt írtad.

2023. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
75%
De baszki, sajnálatból nem dobhatod félre az életed, az érdekeid. Te egy fiatal nő vagy, nem a szeretetszolgálat. Ha szeretőd van, annyira azért nem köthetnek az érzelmek. Mielőbb szakítasz, annál jobb.
2023. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
86%
Szánalomból vagy vele, ez a gáz.
2023. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 tamsin540 ***** válasza:
77%

Nem te vagy az anyja, ha 300k-t keres és hitelt kell fizetnie, az az ő felnőtt döntése volt amikor felvette a hitelt. Ha megcsaltad, akkor legalább vess véget ennek a kapcsolatnak.

Még csak házasok sem vagytok, nem kell aggódni egy hoszzú procedúrától sem. Egy felnőtt férfi el tudja magát látni, hidd el.

2023. febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
73%
El se olvasom, csak a kérdésre válaszolok: Gerinctelen, féreg dolog.
2023. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
88%

Elég genyó dolog, amit csinálsz. Egy kicsit sajnálom a muksót: szarul keres, a nőjénél él, de egy fillért nem tudott félretenni. Érdekes.Milyen hitele lehet, hogy ennyire le van gatyásodva?

Ezért sem jó ekkora korkülönbséggel komoly kapcsolatot kialakítani. Egy 45 éves férfi vagy nő nagyon jól tudja, hogy a szerelemért nem érdemes szétbarmolni egy szeretet teljes, tiszteleten, megbecsülésen alapuló kapcsolatot, mert a szerelem elmúlik, de az egyik félnél biztosan! Egy fiatal nőnek, mint te, ezek csak üres szavak, de igazából ez a rohadt kemény valóság.

Tanácsot nem adok, megerősítést ne várj. Úgyis a szíved után fogsz menni, bármit is írnak itt, mert még hiszel a szerelemben. Igen, létezik, de rafinált huncutság a szerelem: a fiatalok esetében összeköti a kapcsolatot, az idősebbek között meg általában szétzilálja, mert akkorra rendre egy harmadik felé irányul.

2023. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:
Az hogy nem tud félre tenni nem hinném hogy az én hibám! Költeni szeret, többet is mintsem megengedhetné magának!
2023. febr. 8. 20:16
 19/55 anonim ***** válasza:
80%
Te fogsz koppani, a szerető dob és ha kiderul lehet a társad is.
2023. febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
82%
19. Az eddig leírtak alapján, ha a társa dobná, azzal csak nyerne. Egy harminc éves nő, ha még jól is néz ki, kedvére válogathat, amihez mostanra már a szükséges élettapasztalatra is szert tett.
2023. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!