Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Adott egy nagyon helyes férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy nagyon helyes férfi (29) párkapcsolatban él Ő is meg én is.Lesz köztünk valami?

Figyelt kérdés
Adott egy nagyon helyes férfi (29) párkapcsolatban él Ő is meg én is. Köszönő viszonyban vagyunk néha oda mosolyog de nem mondhatom hogy barátok lennénk, inkább csak ismerősök.Sokszor felbukkan az álmaimban is,sokszor megesik hogy össze találkozik a tekintetünk akaratunk ellenére,szerintetek Ő is érez valami szikrát kettőnk között? Próbáltam már kiverni a fejemből ezt a gondolatot azzal hogy csak én képzelem túl a dolgot.24/l

2023. febr. 22. 21:14
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
De még mindig nem segítettetek 🥺
2023. febr. 22. 21:34
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
Remélem nem lesz semmi köztetek. Légyszíves ne cseszd el a kapcsolatát. A saját pároddal szemben is legyél már gerinces legalább és ne ilyeneken agyalj. Siralmas
2023. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

"szerintetek Ő is érez valami szikrát kettőnk között?"

. Mégis honnan a cidált f*szból tudnánk ennyiből?

2023. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetésbe kell elegyedni először.
2023. febr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
Keress szingli palit.
2023. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
58%
A hűségeteken múlik. De elég röhej lenne szétbombázni két párkapcsolatot is emiatt, én nem tudnék ezután tükörbe nézni.
2023. febr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
48%

Törölve lett a válaszom, mert ellenztem, hogy megcsalja a jelenlegi párját.

Az igen.

És még csodálkozunk, hogy miért tart itt a világ.

2023. febr. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%
#7 nyugi, az enyémet is törölték. A modi biztos túlságosan magára vette :)
2023. febr. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
36%
Elhiszem hogy nagyon helyeske és beindítja az ösztöneid, de szakíts a pároddal kérlek. Te már megcsaltad őt elméletben, kérdés, hogy gyakorlatban mikor fogod. Utána mondd a srácnak, hogy te megcsalnád a barátnőjét akit választott, és lefeküdnél vele.
2023. febr. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%

Ha rádnézett, akkor biztos kész otthagyni érted a családját. Tuti, hogy szerelmes beléd.

Legközelebb ha találkoztok rántsd fel a pólódat és mutasd meg neki a cicidet. Így ő is tudni fogja mit érzel iránta.

2023. febr. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!