Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Adott egy nagyon helyes férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy nagyon helyes férfi (29) párkapcsolatban él Ő is meg én is.Lesz köztünk valami?

Figyelt kérdés
Adott egy nagyon helyes férfi (29) párkapcsolatban él Ő is meg én is. Köszönő viszonyban vagyunk néha oda mosolyog de nem mondhatom hogy barátok lennénk, inkább csak ismerősök.Sokszor felbukkan az álmaimban is,sokszor megesik hogy össze találkozik a tekintetünk akaratunk ellenére,szerintetek Ő is érez valami szikrát kettőnk között? Próbáltam már kiverni a fejemből ezt a gondolatot azzal hogy csak én képzelem túl a dolgot.24/l

2023. febr. 22. 21:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%

Nem hiszem el, hogy ennyi mentális beteg vagy Magyarországon és ilyen kérdések megjelenhetnek a nyilvános térben.

Ennyire nincs önbecsülésetek, önbizalmatok? Ennyire nincs egyetlen ember sem, akivel tudnátok beszélgetni? Ennyire rossz állapotban miért kell rossz kapcsolatban lenni? Tovább megyek miért kell a rossz kapcsolatból kifelé kacsintani, hátha megment a másik?

Hiába írom az egyetlen megoldást, nincs ott az agyi szint, hogy átmenjen. Ettől nagyon elszomorodom. A moderátorok meg... Sosem leszünk egy normális társadalom.

2023. febr. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Igen. A bolygók állása szerint manifesztáció lesz.
2023. febr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
32%
Foglalt házas pasi vagyok és igen én érzem a szikrát ha alakul foglalt nővel, nem tudom megmagyarázni de lejön, hogy a nő másmilyen velem zavarban van fura, meg akar felelni, kedvemben jár, néz mosolyog....persze hogy érzem! Ha nekem is szimpatikus és kedvelem beszélgetünk....keressük egymást..sokat vagyunk kettesben és igen előbb-útóbb megtörténik :-)
2023. febr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
45%
Lesz köztetek minden is a seggből szájba figuráig bezárólag. Az igaz szerelem utat tör magának.
2023. febr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
31%
Nincs is semmi gond ezzel 13-as. Mi is jól kommunikálunk a férjemmel szerencsére, így ha úgy érzi szüksége van külső ingerekre, mehet. Ugyanúgy ahogy én is. Egyenrangú kapcsolat a titka mindennek.
2023. febr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
33%
#15 de, van vele gond.
2023. febr. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nincs, köszönöm. Ha neked igen, ne nekem mondd. Nem rám tartozik.
2023. febr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
73%
#15 #17 és ennek mi értelme van?😂😂 miért nem váltok el ha mással akartok dugni? baromira nincs rendben, nem kéne máshol is azt hirdetni hogy ezzel nincs semmi gond és ez a normális
2023. febr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
45%
Szegény. Jó sok energiát teszel abba, hogy más életvitelét kontrolláld. Legközelebb a nagy szabálykövetés mellett illemből megkérdezheted, hogy érdekel-e a véleményed. Legalább írhatnám, hogy nem.
2023. febr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szex, orál, tipi-tapi, csók ha rástartolsz biztosan.
2023. febr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!