Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan nő aki sikeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki sikeresen kilepett egy szeretői viszonybol, hanyadik neki futasra, hogyan?

Figyelt kérdés

Úgy érzem már nem bírom elviselni ezt a helyzetet. Mindketten házasok vagyunk. Valas sosem került szóba. En beleszerettem. Szerencsére nem vagyunk kollégák úgyhogy a távolságot meg tudom tartani.

Mar egyszer megprobáltam szakítani, de nem sikerült mert meggyőzött maradjak..


2023. márc. 14. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Nekem csak olyan volt hogy laza kapcsolatban kényszerultem lenni a másikkal mert az csak ennyit akart.

Amikor lett egy baratom aki helyesebb sikeresebb vagányabb stb mint ő és aki szerelmes is belém, madarat lehetett velem fogatni olyan boldog voltam hogy szeretnek és nem is akárki, hogy eddig nem is éreztem annál nagyobb boldogsagot.

2023. márc. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Nem volt és nem is lenne, mert nem vagyok gerinctelen ember, mint te és ő. Szenvedj csak, megérdemled. 😆
2023. márc. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Hallottál már a karmáról? Javaslom, hogy nézz utána mit jelent...
2023. márc. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Nekem egyszer volt egy "szeretői" viszonyom egy pasival, aki képtelen volt monogám lenni. Volt barátnője és mellette jó pár szeretője, köztük én is. Én akkor egy szakításból voltam éppen gyógyuló félben, jó volt valaki, akinek panaszkodhattam, meg a szex sem volt rossz vele. Pár hónap után azért jobban lettem és akkor ráébredtem, hogy basszus, most komolyan ezt akarom? Hogy benneragadjak egy ilyen kapcsolatban, amiben másodlagos vagyok valakinek, mert amúgy van egy felvállalt kapcsolata? Úgyhogy simán kiléptem belőle a saját magammal szembeni tisztelet miatt. Én magam párkapcsolatban soha nem tartanék szeretőt. Ez rendkívül gerinctelen dolog, soha többé nem tudnék a párom szemébe nézni. Ha egy kapcsolat nem működik, akkor ott tisztázni kell a helyzetet, visszaadni a másik szabadságát, de ezt az ide-oda kúrogatást én nagyon gáznak tartom.
2023. márc. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármikor kiléphetsz ha tudsz. Ha nem tudsz, az se nagy csoda.
2023. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!