Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A legtöbb szeretői viszonyból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb szeretői viszonyból szerelem is lesz?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 22:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Szeretői**
2019. ápr. 21. 22:10
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon kevésből lesz.
2019. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Két ismerősöm van úgy együtt, hogy egymást szeretői voltak, mindketten elvaltak egymásért és most van egy kis gyerekek ük , de a pasas már most agyal, hogy túl idős a csaj hozzá és mi lesz velük pár év múlva stb, meg szerelmes az új szeretőbe.

A mostani párjával azért jött össze, mert tudta h szülne neki gyereket...


Elég gáz szerintem.. Ezért kérdezem... Elég gyorsan lesz szerelmes a pasi. Vagy nem veszi észre, ha nem szerelmes csak jól érzi magát mással?

Azt mondta (amúgy haverom), ha nagyobb lesz a fia, akkor ott hagyja a mostani nőt, az új szerető miatt.. Ezt a szeretoje nemtudja. Szerintem az nem is szerelmes. Ahaveromba..

2019. ápr. 21. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sűrűn
2019. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Aki csak szex miatt kerül egy ilyen kapcsolatba, annak nem lesz szerelmi viszony az biztos. A szexkapcsolatot keresők általában kerülni szoktak bármilyen érzelmi oldalt.

Az más kérdés, ha úgy lesznek szeretők, hogy mindkét félnek hiányzik valami, amit otthon nem kap meg (a szexen túl törődés, figyelem, tisztelet, jó beszelgetopartner stb) ilyen esetben megvan az esély arra, h szerelmesek lesznek egymásba, ahogy egyre jobban megismerik egymást.


Ha a barátod meglépte, hogy elvált a szerető miatt az egyébként nagy dolog. Elég ritka, hogy ezt meglépi egy férfi. Viszont az, hogy már az új sem jó azt engedi feltételezni, hogy bizony nem szerelmes lett anno, hanem fellángolt. Mondjuk beleszeretett a szerető külsejébe, meg jó volt a szex, tőle akart gyereket stb. De ugye a fellángolás idővel elmúlik.

Egy kapcsolat két emberen múlik akarhogy is keveredik bele az ember.

2019. ápr. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan változat is van, amikor két házas ember szerelmes lesz. Nem a szexhiány miatt lesznek egymás szeretői. Általában ilyenkor sincs borítás otthon. A viszony tart pár évig aztán a lehetőségek hiánya miatt magától vége lesz.
2019. ápr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszokat.

Azt tudom h haverom megkap otthon mindent, tehát ő nem azért van most ezzel a csajjal. Hanem már régen szerelmes volt ebbe a csajba, azt mondta ha nem erről a nőről lenne szó nem csalja meg a mostani párját.. A szerető akiért a feleségét elhagytam amúgy 10evvel idősebb nő, boccs 12 vel. Szerintem nem volt olyan nagy a szerelem, vagyis nem vált volna el,nem a pasi adta be a válópert, hanem az akkori felesége. Tehát nem biztos h ő a szeretője miatt elvált volna.

2019. ápr. 22. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!