Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan éljem túl, hogy elveszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl, hogy elveszítettem a családom? Elköltözött a feleségem a gyerekekkel.

Figyelt kérdés

Megcsaltam és ki is derült.

Már 3 hete elköltöztek, én próbáltam visszahóditani a feleségem, de nem akar megbocsátani.

És a gyerekekkel fenyeget, hogy csak 2 hetente láthatom majd őket, mert én idáig letojtam a gyerekeket a szerető miatt (nem munkahelyi szeretőm volt, szabadidőmben mentem, amit a gyerekektől meg a feleségemtől vettem el).


Most is haza jöttem, és olyan magányos vagyok. Nincsenek itt a gyerekeim, nem hallom a civakodásukat, semmi.


2023. márc. 26. 17:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
91%
Most hirtelen mitől lettek fontosak a gyerekek?
2023. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
81%
Kamu.
2023. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom most jössz rá, hogy mit is vesztettél. Az embernél ez előfordul hogy nem értékeli, amíg nem veszti el. A gyerekeid nem biztos, hogy ezzel elveszítetted, ha nem vagy veszélyes, nem vagy alkoholista, akkor nem tilthatják meg tőled, hogy lásd őket, nem? Tartani tudod velük a kapcsolatot, és attól talán még helyrehozhatod náluk, amit elrontottál, az pedig az elhanyagolást. Kell idő mire megbíznak benned, de szerintem nem lehetetlen. Konkrétan van jogod, hogy lásd őket, nem?


Nem tudom, én ilyet nem tapasztaltam, mert az én apám válás után is sz@rt rám, pedig nem tiltotta senki, se anyám, se a bírósság, azért nem tudom, hogy megy ezek után.


Csúnyán mondva, nőt meg találsz másikat, még lehet ebben az életben családod, de őszintén szólva a feleséged és a gyerekeid nagyon sajnálom. Csak légy szíves, ha lesznek új gyerekeid, utána se sz@rd már le a régieket, ha úgy döntesz most, hogy felveszed velük a kapcsolatot. Mert annál undorítóbb nincs. Akkor legyél jó apa.

2023. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
15%
Mi volt a megcsalas oka? Általában kettőn szokott állni a vásár. Természetesen láthatod majd a gyerekeid, ilyen nincs, hogy nem. A feleségedet próbáld meg engesztelni, beszélni vele. Lehet később, az első sokk után majd másképp gondolja.
2023. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
88%
A saját balgatagságod okozza most a szenvedésedet, ezt csak is és kizárólag magadnak köszönheted. Most erre mit lehet mondani? Ez van.
2023. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
93%

Ne erőlködj a visszahódítással. Amint sikerülne, két hét múlva úgyis unnád megint a családosdit. A gyerekeidet pont annyit láthatod mint eddig, annyi különbséggel, hogy most a napi 1-2 órát egyben töltöd el velük két hetente.

És nem kell az átverni való asszonyt nézegetned.

2023. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
90%
Hát mint én normális férfiként nem találok magamnak barátnöt akit szerethetnék e közben itt vagy te akinek megadatott szeretö feleség és gyermek és ezt csinàlod szégyeld magad
2023. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
92%
Oké, hogy gumicsontot dobtál, de az a baj, hogy tényleg vannak ilyen "férfiak", én, én, én, az asszony meg persze álljon helyt a feladatmegoldásban. Pont mint nőben, a férfi dolgozza ki a be.lét, teremtsen elő mindent, de jaaaj, hát nem töltött időt velem. És ez mind sajnálja magát. :)
2023. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
96%

Na, de a szeretőddel mi lett?!


Ebből is látszik, hogy az őrület rövid, de a megbánás hosszú... :(

2023. márc. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
41%

Próbáld meg visszaszerezni a családodat!


Ha kitartóan udvarolsz az asszonynak, akkor tuti megbocsát MAJD, bár soha nem felejt és ugye kutyából nem lesz szalonna.


Csak az a baj, hogy te már nem szereted a feleségedet, mert akkor nem csaltad volna meg, most is csak a gyerekek hiányoznak, meg magadat sajnálod, hogy te magányos vagy.


Az asszony vajon mit érezhet ?!

2023. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!