Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan éljem túl, hogy elveszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl, hogy elveszítettem a családom? Elköltözött a feleségem a gyerekekkel.

Figyelt kérdés

Megcsaltam és ki is derült.

Már 3 hete elköltöztek, én próbáltam visszahóditani a feleségem, de nem akar megbocsátani.

És a gyerekekkel fenyeget, hogy csak 2 hetente láthatom majd őket, mert én idáig letojtam a gyerekeket a szerető miatt (nem munkahelyi szeretőm volt, szabadidőmben mentem, amit a gyerekektől meg a feleségemtől vettem el).


Most is haza jöttem, és olyan magányos vagyok. Nincsenek itt a gyerekeim, nem hallom a civakodásukat, semmi.


2023. márc. 26. 17:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
56%
Én azt nem értem, hogy hogy volt rá szabad időd ?!
2023. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
93%

Most már edd meg amit főztél.

Idővel biztos túlteszi magát a sértettségen a volt feleséged és többet láthatod majd a gyereket az ő érdekében is. Addig is legyél minta (volt)férj, hogy legalább ne lökd el még inkább őket magadtól.

2023. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
22%
Kamu.
2023. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
17%
Az hát.
2023. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
38%

Te most tényleg ide jöttél sajnáltatni magad?😂 Ez vicces!

Előbb kellett volna gondolkodnod, senkit nem érdekel a nyomorod.

Amúgy mindig jól szórakozom, amikor olyan nőt akarnak visszakapni, aki FENYEGETI a gyerekekkel. Nagyon szerethető nő lehet, aki a saját gyerekeivel képes kib@szni, csak, mert ő egy paraszt férjet választott. Milyen idilli család lehetne!😁

Ja, hogy nem ő kell, csak a gyerekeid hiányoznak, meg kéne egy bejárónő? Semmi gond, kérjél váltott felügyeletet és annyit lehetsz velük, hogy meg is unjátok egymást. Annyira azért gondolom nem hiányoznak. Hát, hogy tudnál úgy csajozni, ha minden 2.héten 0/24-ben lógnának a nyakadon, nem igaz?😉

2023. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
17%
Ha kitartóan udvarolsz az asszonynak, akkor tuti megbocsát MAJD - én mondjuk abban a pillanatban kibsztam az exemet, amint megtudtam, hogy csal, de igen, vannak idióták.
2023. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
76%

10

Igen! Teljesen! Majd máskor nem b*szol félre

2023. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
66%
A minimumot kapod azért, amit tettél, büdös hímk.rva.
2023. márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
21%

Milyen gonoszak is itt az emberek, hogy egymásnak ilyeket kívánnak. Miért kell ezt? Magyar mentalitás? Az élet úgyis elrendezi.


Sokat mond az is, hogy a #13-as akit elhagyott az apja, tehát átélte ezt a helyzetet, az nem írt semmilyen "jókívánságot" és nem hordta el a kérdezőt mindennek...

2023. márc. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
28%

Elvesztetted a családod...

Az enyém meg meghalt.

Te hibáztál,küzdj értük igenis,ha még szereted őket.

Ha a nő azt látja őszintén mebántad,és nem csak a szád jár, meg fog bocsátani.

2023. márc. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!