Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért gondolnak sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolnak sokan a megcsalásra, mint "gyengeségre"?

Figyelt kérdés
Hiszen akárhogy is nézzük, az "bukott el", aki megcsalta a párját. Ő volt gyenge, nem tudott kommunikálni, mi hiányzott neki, ő nem bírt a vérével.
2023. márc. 28. 20:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
19%
#10 Mindkét fél hibája? Hogy lenne mindkettejüké?
2023. márc. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%

#11: Azt írtam, hogy LEHET, vagyis talán csak az egyik tehet róla. Egyébként levezettem,hogy miért csalhatta meg a nő a havert.

Kevés odafigyeles, törődés, támogatás stb. Máshol kereste, amit nem kapott meg olyan esetben HA a megcsalt fél inkább a hunyó. Ha csak nem bírt magával, akkor logikus, hogy ő a hibás. Nemde?

2023. márc. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%
Azért, mert ezt próbálták meg az elcsalók elhitetni pár emberrel, meg a megcsalókat védő talpnyalók. Hogy 100%, hogy a Bubuka nem csalt volna meg, ha: lett volna elég szex / engedted volna az anált / foglalkoztál volna eleget / foglalkoztál volna vele annyit, mint a kisbabával / fizettél volna ezt meg azt / több programot szerveztél volna... hogy olyan nincs, hogy a megcsalt félnek nincs kézzelfogható hibája, és olyan nincs, hogy a megcsaló csak újra vágyott vagy nem bírt a vérével...
2023. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jaj, jó. Hülyén gondolom...

Érdekes hogyha a kérdés arról szól, hogy tetszik a harmadik alany az egyiknek, akkor rögtön a legtöbb gyakoris azzal jön elő, hogy inkább a kapcsolatot mentse meg HA menthető. Hiszen a harmadik személy csakis oda tud férkőzni, ahol a kapcsolat gyenge lábakon áll. Tehát valami hiányzik, valami nem stimmel.

Viszont ha már túl van az illető a félrelépésen, akkor mint itt azt írja pár ember, hogy a megcsalt egyén még véletlenül sem tehet róla, hogy hűtlen lett a másik. Egyébként nem Szentírásként kell felfogni, amit én írtam, csak mint lehetséges indok. A "bűnös" nyugodtan lehet vagy az egyik, vagy mindkettő fél.

Egyáltalán nem arra gondoltam, hogy most akkor azért, hogy ne lépjen félre a másiknak illene mindent tökéletesen csinálnia, ő maga az legyen. 13-as teljesen kiforgattad a szavaim.

Logikus, hogy ha valaki félre akar nyomni, akkor félre is fog, de ne állítsuk azt szerintem, hogy a megcsalt fél mindenegyes esetben hibátlan, mert olyasmi egyszerűen nem létezik.

2023. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
44%

A megcsalásban mindenképp a csaló a hibás, ez nem kérdés. Ugyanis a megcsalásra nincs elfogadható magyarázat. Gond van, meg kell beszélni. Akár úgy is megegyezhetnek, hogy megkapja az engedélyt másnál keresni a hiányzót. Ez esetben viszont nincs is megcsalás. A csalás még a kártyában is az, hisz a másik megvezetése. Az adócsalót sem menti fel a bíróság, hogy hát de csak azért mert... Pedig lehet, hogy már morgott több helyen is, hogy sok ez az adó, nem jó ez nekem.

A megcsaltnak pedig fáj a bizalomvesztés, azt is tudja, sokan jót röhögnek a "lúzeren", és igen, őrlődik, hogy mit kellett volna másképp. Miközben általános, hogy vele nem is közölt a párja semmiféle kifogást. Utólag persze mosdatja magát, ez még egy lapát aljasság.

2023. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!