Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lefeküdtem a csajom barátnőjével?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a csajom barátnőjével?

Figyelt kérdés

Mennyit fizessek a csajom legjobb barátnőjének, hogy ne járjon el meg véletlen se a szája? Neki barmit megveszek! Baratnomet annyira nem szeretem, neha azért meg szoktam csalni, minden jó férfinek van szeretője, meg hat na egyszer élünk! Ki kell használni. De baratnőm barátnői eddig tanú vokt , azaz sokat ittunk és tudjatok hogy van ez. Vagyis nem ittam sokat egy uveg pezsgo meg néhány whisky csúszott csak le de tudod h van ez, valamire fogni kell, kibeszélt én neki a csajokat h sokat hisztizik mostanság aztán ő megérzett egymásnak estünk és az ágyban kötöttünk ki , nagyon jo volt remelem lesz ismétlés, azóta a baratnomnel is túl vagyunk 3 meneten, mert ma nagyon kívánt ő is , meg előtte kettő a barátnőjével ma délután , ki vagyok dörzsölve az nem kifejezés valami krémet is ajanljatkm.

Szemet vagyok tudom. Nincs erről tervem db nem csal hatok meg senkit. Ilyen kommentek írásával be is faradjatok azt mondjad meg mit tegyek? H ne járjon el a csajok bnojenek a szája?

Köszöntem, Heló!



#Megcsaltam, baratnőm barátnője sok pia
2023. márc. 30. 22:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
ez elég gyenge lett
2023. márc. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, 5000 Ft-tal nem hiszem, hogy elégedett lesz.Kb ez lehet az az összeg, amire még neked sem kell kölcsön kérned.😂😂
2023. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
A leckét írd inkább meg, aztán menj aludni, holnap isi.
2023. márc. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kettesnek köszönöm.

A többieket sajnos nem tudtam pozitívan értékelni. Nem iskolás diák vagyok már, de ez a kérdésből remelem látszik.

2023. márc. 30. 23:33
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Persze...látszik. Írni elfelejtettél normálisan.

🤣🤣

2023. márc. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Akkor jó 😅 mennyé dolgozni inkább Te is.
2023. márc. 31. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
"8 neked nincs ipad prod" nem is kell, köszi. 😆
2023. márc. 31. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

Ne már, ez a második ilyen kérdés ugyanazon az oldalon.

Hol vannak az adminok?

2023. márc. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
Így, hogy kipróbáltad a csajod barátnőjét, most már semmi akadály a hármasnak se
2023. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit 15.
2023. márc. 31. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!