Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A képbe jött egy harmadik fél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A képbe jött egy harmadik fél?

Figyelt kérdés
Megismertem valakit és sokkal többet érzek iránta mint kéne. Próbáltam elengedni de nem vagyok rá képes. Viszont van párom 15 éve és gyerekünk is. A párommal már régóta nincs jó kapcsolatunk így jött képbe egy harmadik. Egyenlőre csak titokban találkozunk ő is azt mondja szeret hiányzok neki. Félek hogy ki használna. Nagyon össze vagyok zavarodva bármilyen tanácsot szívesen fogadnék ki mit csinálna.
2023. máj. 7. 19:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Nyitott kapcsolat.
2023. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%

Nézd én is voltam így. 40ffi vagyok.

Otthon 0szex így...

Őszintén szólva 2 dolog van

.1. mindent borítasz és mész a szeretőhoz.

.2. titokban dugtok és kész.

2023. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Lehet egy kicsit értelmetlen volt az írásom. Nő vagyok, gyerekekkel. A párommal kb 2-3 éve elhidegultunk egymástól mindig csak a munka meg a gyerekek és ennyi. Szex nagyon ritkán van köztünk szerintem 1 hónapban kb egyszer. Kb 1 hónapja ismertem meg ezt az emberkét aki idősebb nálam ami engem igazából nem zavar. Viszont rá tudok úgy tekinteni mint egy igazi férfira aki nőként kezel érdekli hogy mi van velem. Elmondása szerint ő kapcsolatot keres mert ő már kièlte magát és ő engem szeretne maga mellett. Amibe nem ketelkedek mert ha csak dugni akarna akkor már rég keresett volna magának mást erre. Megszerettuk egymást vele kelek vele fekszek éjszakákat atbeszelunk. Ezt úgy tudom kivitelezni hogy külön alszunk a párommal.
2023. máj. 8. 10:40
 14/16 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a helyzetben voltam, szinte minden stimmel. Én engedtem a csábításnak, mindent borítottam volna érte, de akàrmennyire akartam sajnos nem működött, már az elejétől voltak problémáink, és én a mai napig nem hevertem ki (lassan 1 éve). Kívánom, hogy megtaláld a boldogságot.
2023. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14-es!

Nagyon sajnálom!

Köszönöm szépen a jó kívánságot!

2023. máj. 9. 06:59
 16/16 gyurlaci ***** válasza:

" ő kapcsolatot keres mert ő már kièlte magát"

Ja mert ha azzal jött volna hogy csak néha megkúr akkor már rég szét tetted volna lában. Margit noormális. .-))

2023. jún. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!