Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jó ötlet más pasikkal ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet más pasikkal ismerkedni, kavarni csak azért, hogy elfelejtsd a szeretőd akibe beleszerettél?😕 L

Figyelt kérdés
2023. máj. 14. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Nyitni kell kifelé. Ilyenkor nagyon fontos, hogy erősítsék az önképedet.
2023. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Nekem bejött, de a férfi akivel akkor összejöttem, nagyon megsínylette, mert kivetítettem rá az ex iránti érzelmeimet, azt hitte, hogy szeretem és komolyan tervezett velem. Én meg újra összejöttem az exemmel, amit azóta is bánok és meg is bűnhődtem emiatt. Szóval én már nem tenném. :(
2023. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1-es, igen ezt próbálom tenni! A szeretőm üzenetére most nem is válaszolok direkt! 😕
2023. máj. 14. 20:55
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Én szexelnék a helyedben az itt lévő 4-es válaszolóval.
2023. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Csak rosszabb lesz. Tapasztalat. Felerősíti a hiányát. Ha intim helyzet adódik, kézfogás, ölelés, csók, szex vagy csak egy romantikus séta, ordítani fog a különbség és úgy fog fájni, hogy azt érzed, belepusztulsz. Akkor inkább ne öleljen többé senki, az nem fáj annyira. Tapasztalat. Csak az idő segít. Ha más pasival vígasztalódsz, hülyíted őt is, magadat is és némelyiktől piszok nehéz megszabadulni.
2023. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5-ös, köszönöm a válaszod! 😕 hát sajnos észre vettem, hogy most minden pasiban őt keresem, az ő tulajdonságait, azt, hogy ő milyen volt velem.. 😕
2023. máj. 14. 21:03
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek 5-el! Egyetlen kivétel volt eddig. Egy olyan srác, akivel nyíltan meg tudtunk beszélni mindent, mindketten csalódás után voltunk és pár alkalomra szólt, mert kiment külföldre. Rengeteget töltött, emelt, gyógyította a lelkem.
2023. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jelen állapotodban semmiképp sem tartom szerencsésnek. Ez nem egy túl jó pótcselekvés, és később valószínűleg megbánnád, hogy így odadobtad magad másoknak.


Tehát nagyon jó ötlet az, hogy el kell foglalnod magad valamivel, hogy elterelődjön a figyelmed a veszteségről.

De inkább visszafogottabb tevékenységeket javaslok. Pl időtöltés barátokkal, rokonokkal, hobbiddal, tanulással, munkával, önkénteskedéssel.

2023. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Jó. Az idő engem igazolt. Helyes volt a döntésem.
2023. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Először úm. meg kell gyászolni a múltat, és amikor már okés az ember érzelmileg, akkor lehet váltani. Nem érdemes csapongani.
2023. máj. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!