Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan jöttél rá, hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttél rá, hogy megcsalt a párod?

Figyelt kérdés
Akiket megcsaltak, mi volt a történet, és hogyan derült ki?

2023. máj. 20. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Elmondta. Sose jöttem volna rá. Egy munkatárs, egy egyetemi volt barátnő, akivel egy üzleti találkozón véletlenül összefutott... Ilyesmik. Nem ennyi. Sok. Sosem volt szeretője, nem hidegültünk el. Alkalmi kapcsolatai voltak. Nem lehet tudni, hogy miért. Már csak ex.
2023. máj. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hírtelen ment mindenhova, igényesebb lett magára, kevesebb időt töltött velem...
2023. máj. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1es:

[link]


Nezd meg ezt. Narcsztikus volt a parod es versenyeztette a noket. Neki csak egy haremtag voltal.

2023. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
3-as, igen volt benne egy adag narcisztikus hajlam, de inkább az volt a lényeg, hogy kellett tudnia, hogy ő még mindig vonzó. 40+ os kapuzárás. Csak az utóbbi pár évben voltak kalandjai. Most már minden lehetősége megvan rá.
2023. máj. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

-Elkezdte rejtegetni előlem a telefonját, kódot tett rá, még youtube videót sem nézhettem rajta egyedül, képet sem csinálhattam vele, semmi

-Találtam nála egy női hajgumit, azt mondta a testvére hajgumija

-közös kép a lánnyal

-kézzel írt levél a lánytól a szekrényében

-női zokni a szennyesei között

-egyre kevesebbet ért rá találkozni

-hétvégén is "dolgozott" :)

-ha telefonált, mindig kiment a szobából

-nem volt szex

-nem vállalt már fel nyilvánosan (nem fogta a kezem az utcán, nem tehettem ki közös képet a közösségi oldalakra)

2023. máj. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl "nyalizott", túl "törődött" velem, minden "lépésem" tudni akarta, hazudozott össze vissza. Majd egy közösségi oldalon lebukott, egy másik kitette h kapcsolatban van vele...
2023. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Először a telefonját kezdte hurcibálni magával, mindig az ágyban nyomkodta a telefont, de feltűnt, hogy inkább a fotelben ül sokat és ott nyomkodja. Aztán egyre több időt töltött a mosdóban. Fordított pszichológiát használt, direkt ott hagyta előttem a telefonját, hogy ne fogjak gyanút, (ha valamit elakarunk rejteni, a legjobb, ha nem is rejtjük el). Aztán egyszer láttam, hogy hirtelen bezárja az instat, na akkor esett le, hogy itt van valami, kérdeztem miért zárta be, (már nem emlékszem mit mondott) ekkor letette a telefont és kiment, direkt otthagyta megint, és elgondolkodtam, nézzem meg, ne nézzem meg, hát megnéztem és így derült ki.


Utólag minden egyes apró mozzanat értelmet nyert. Az apró kaján vigyorok, mosolyok, hogy miért volt nedves a puncija amikor hozzányúltam. Elvileg egy "netes" kapcsolat volt, tömény szexchattel, erős érzelmekkel, intim képek küldözgetésével úgy, hogy kb végig itt voltam mellette a házban nagyrészt.


Felfordul a gyomrom mai napig, ha visszagondolok rá.

2023. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!