Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rossz ember vagyok mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok mert megcsaltam a barátnőmet?

Figyelt kérdés

A történet a következő 20/F

1 hete vagyok együtt egy lánnyal.

Eddig kettő kapcsolatom volt előtte, mindkettő alkalommal nagyon szerelmes voltam, a tenyeremen hordoztam a barátnőimet, és hűséges voltam.

Az egyik egy évig tartott, a másik két évig.

Mindkettő alkalommal hatalmas nagy csalódás lett, megcsaltak mindkettő alkalommal ami gusztustalan mód kiderült...

Azóta sajnos nem tudok bízni a lányokban...

Ahogy vége lett a másodikkal, hónapokig tartó szorongás követte, lefogytam és hasonlóak..

És kicsit átmentem lelketlenbe, nem akartam magamhoz senkit sem közel engedni..

Viszont a lényeg az, hogy eljottunk nyaralni haverokkal, és sajnos megcsaltam a lányt akivel egy hete vagyok együtt..

Úgy hogy előtte két hónapig beszélgettünk, és már azért érzelmileg is éppen kialakulóban van szorosabb kapcsolat..

Én tényleg együtt szeretnék vele lenni, és nagyon bánom amit tettem..

És tudom hogy megerdemelné azt legalábbis én ellenkező helyzetben elvárnám azt hogy tudjak erről, viszont azt is tudom hogy a jövőben ez nem fordulna elő többet, mert nekem még egy ilyen utolsó kielesre szükségem volt..

Én szeretni akarom őt, és hűséges lenni hozzá..

Viszont ha egy hét után ilyen van és esetleg nem dobna ki, borzasztó nagy szenvedés lenne ebből, nem tudna bízni bennem, nem lenne értelme..

Önzőség ha megtartom magamnak?20/F


2023. jún. 18. 06:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

És sajnos egy szemétládának érzem magam, mert mások bántottak engem a múltban igazából, én pedig levezetem egy olyan lányon aki semmiről sem tehet..


És ő normálisan áll hozzám..

Viszont én is úgy szeretnék hozzá a közeljövőben..

Én nem akartam sosem ilyen ember lenni 😔

És ezt a kérdést is talán azért írom ki hogy nyugtassam a saját lelkemet mások válaszával.. de tényleg..

2023. jún. 18. 06:13
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen igazad van, egy szemét alak vagy, aki egy ártatlan lányon éli ki, hogy valaki más megbántotta.

Ha most nem bújsz le, akkor újra és újra meg fogod tenni, mert téged csak az érdekel, hogy neked akkor épp szükséged van egy kiélésre. Neked ez jár.

Ha most úgy érzed, hogy nem vagy rossz ember, és nem olyan nagy dolog az, amit tettél, akkor szépen menj vissza az exedhez! Ezek szerint ő sem rossz ember, csak megbotlott, kellett neki egy utolsó kiélés, de nem akart téged elveszteni, ezért nem mondta el. Most már megérted őt, és ezek szerint nem volt az annyira nagy dolog, hogy szakítani kelljen.


Ezt a lányt meg hagyd békén.


Lassan 45 leszek. Ennyi idő alatt mindig azt láttam, hogy egy kapcsolatban van egy hűséges, és egy hűtlen. Két hűtlen típus, meg két hűséges, a legritkább esetben jön össze. Vagyis úgy 90% esélye van, hogy végre találtál egy normális, hűséges lányt. Aki mellett biztonságban érezted magad, és egyből meg is csaltad. Gratulálok!

2023. jún. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%

Engem nem érdekel egy év múlva, hogy az első héten megcsaltál, vagy bárki ezt csinálná. Az első héten? Még nem is biztos, hogy járunk, gondolom nem mondtad neki, hogy szereted, meg talán le sem feküdtetek.


Ha már szex is volt, mondtad, hogy szereted és "kimondtátok", hogy a barátnőm vagy meg ilyesmi, akkor zavarna, egyébként csak arra gondolnék, hogy nem szeretsz még, dehát hova is szeretnél az első héten.

2023. jún. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Ketten átvertek, innentől lehet az összes többit te fogod, ha megérdemlik, ha nem.

Egyfelől erthető, viszont szemetség. Ez van. A hazudozásba meg majd belejössz. De ha ilyen lettel nem kellene komoly kapcsolat, sőt ugy látszik semmilyen, hisz ezek szerint több honap magany utan is amint lesz vegre valakid, az első lehetőséget kihasznalod hogy félremenj.


Majd ha lesz olyan lány, lehet sok ev mulva csak, aki mellett el se tudsz képzelni mast, na vele tervezz majd! Ezt a szerencsetlent meg hagyd.

2023. jún. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Hát még most talán ki tudsz lépni ebből a kapcsolatból jól. Jól......kevésbé rosszúl
2023. jún. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is hagyd ezt a lányt. Bár ha 2-esnek igaza van, akkor nem tudom mi a megoldás. Tényleg nagyon nehéz normális kapcsolatot kialakítani.

Ha tényleg szinte MINDIG van egy hűséges és egy hűtlen a kapcsolatban, akkor miért akkora baj, hogy most épp a kérdező térfelén pattog a labda? Eddig mindig ő volt a hűséges, mindig őt ejtették pofára. Most ő van a másik oldalon, ennyi. Ez akkora baj?

2023. jún. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden megcsaló egy g.eci amíg nem gondolja át és változtat ezen de úgy őszintén. Téged megcsaltak, oké, akkor már te is csalhatsz? Ráadásul olyan lányt akinek köze nincs ahhoz hogy téged megcsaltak korábban. Ha ennyire nem tudsz bízni a nőkben akkor szakíts vele és addig ne járj senkivel amíg nem vagy túl a sérelmeken. Engem is megcsaltak. Másfél évig tartott feldolgozni, két évet voltam utána szingli, mert nem akartam tönkretenni egy ártatlan embert azzal, hogy nem bízom benne.
2023. jún. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

Oké, akkor van egy mentőötletem.


Azt mondod, hogy nem érzed iránta, amit kell. Nyilván nem, mert megcsaltad.

Aztán kicsit később elkezd hiányozni és szeretnéd vele megpróbálni még egyszer, mert már úgy érzed kész vagy egy kapcsolatra. Én erre is simán kapható lennék és csinálnék is ilyet mással/csináltam. Te még nem vagy kész egy kapcsolatra, várj egy kicsit. Egész életedben kapcsolatban voltál, mindkétszer megszívtad, kell egy kis egyedüllét, hogy értékelni tudd a másikat kapcsolatban!


Nyugodtan mondd meg neki, de azt is, hogy fontos neked, és te még nem állsz készen, de ha valami változna, szólni fogsz, mert megkedvelted.

2023. jún. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
A mai világban a társadalom már ezt a szokást nem ítéli el, így van ez rendjén. Egyénileg kérdezve 1-1 embert azonban más véleménye lehet.
2023. jún. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy hosszú ez az egész dolog..

Amikor véget ért az előző barátnőmmel még télen, miután két év után egyik napról a másikra mással látták, és nem írt vissza csak úgy random napokig, majd már teljesen nem, úgy hogy előtte kb nyoma nem volt annak hogy nincs rendben valami, utána 1-2 hónap pokol volt, nem ettem, lefogytam 10kgt.

Utána elkezdtem edzeni, összeszedni magam mentálisan, sokat buliztam, és csajoztam a bulikban.

Ezzel párhuzamosan kezdtünk el beszélgetni a mostani barátnőmmel neten, viszont tényleg csak úgy hogy barátok, éjszakákat át irkaltunk egymással, jó volt.

Aztán olyan 1-2 hónappal ezelőtt kezdtünk el kb hetente egyszer randizgatni, viszont én sajnos éreztem magamban hogy még mindig nem telt el annyi idő hogy tiszta fejjel kezdjek egy kapcsolatba..

Viszont azt is tudtam hogy nagyon aranyos lány, szerethető, szép, gondoskodó, úgy hogy tényleg szerencsés lennék vele..

Viszont haverokkal elmentem egy nyaralásra, és sajnos részeg voltam, és nem tudatosult bennem, hogy már kapcsolatban vagyok..és felszedtem egy lányt , és hat sajnos történtek dolgok..

Egyébként igen, valóban nem vagyok még szerelmes..

És nem a barátnőm miatt van ez szerintem, hanem nem tudok még az lenni ennyi idő után..

Viszont érzem hogy ez csak idő kérdése..

2023. jún. 18. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!