Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rossz ember vagyok mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok mert megcsaltam a barátnőmet?

Figyelt kérdés

A történet a következő 20/F

1 hete vagyok együtt egy lánnyal.

Eddig kettő kapcsolatom volt előtte, mindkettő alkalommal nagyon szerelmes voltam, a tenyeremen hordoztam a barátnőimet, és hűséges voltam.

Az egyik egy évig tartott, a másik két évig.

Mindkettő alkalommal hatalmas nagy csalódás lett, megcsaltak mindkettő alkalommal ami gusztustalan mód kiderült...

Azóta sajnos nem tudok bízni a lányokban...

Ahogy vége lett a másodikkal, hónapokig tartó szorongás követte, lefogytam és hasonlóak..

És kicsit átmentem lelketlenbe, nem akartam magamhoz senkit sem közel engedni..

Viszont a lényeg az, hogy eljottunk nyaralni haverokkal, és sajnos megcsaltam a lányt akivel egy hete vagyok együtt..

Úgy hogy előtte két hónapig beszélgettünk, és már azért érzelmileg is éppen kialakulóban van szorosabb kapcsolat..

Én tényleg együtt szeretnék vele lenni, és nagyon bánom amit tettem..

És tudom hogy megerdemelné azt legalábbis én ellenkező helyzetben elvárnám azt hogy tudjak erről, viszont azt is tudom hogy a jövőben ez nem fordulna elő többet, mert nekem még egy ilyen utolsó kielesre szükségem volt..

Én szeretni akarom őt, és hűséges lenni hozzá..

Viszont ha egy hét után ilyen van és esetleg nem dobna ki, borzasztó nagy szenvedés lenne ebből, nem tudna bízni bennem, nem lenne értelme..

Önzőség ha megtartom magamnak?20/F


2023. jún. 18. 06:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora egy rongy vagy te.

Szerencsétlen lánynak joga van tudni mekkora hímr.banc vagy, és joga van neki dönteni arról, hogy mi legyen a folytatás!

Gondolj bele te mit éreztél volna ha csak később derültek volna ki hogy az előző barátnőid megcsaltak és úgy kellett volna együtt lenned velük..

Őszintén gratulálok egyébként, az lettél, amit annyira nagyon elítéltél.

Egy ártatlan lányt teszel tönkre ezzel és okozol neki fájdalmat, pedig ő semmit nem ártott neked.

Most már te is elmondhatod magadról ilyen fiatalon, hogy egy hűtlen ribi vagy:)

2023. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Nem opció a megcsalást a részegsègre fogni!


Ez is csak egy kifogás... Hogy megnyugtasd magad mégsem vagy olyan szar alak!!!


Szerintem ha már az elején megcsaltad...


Később is megcsalnád...


Szerintem ne is akarj kapcsolatban lenni senkivel...

Nem való az neked😀


Attól mert vannak sèrelmeid fèlre nyúltál... Megcsaltad bla bla

Mèrt jogosít az fel tèged te is azt tedd mással amit tettek veled!!??


Főleg már a legelejèn....


Szerintem szórakozz ameddig a fagyos szíved ki nem enged...


És ha mind igaz amit írsz arról a lányról.. gondoskodó aranyos stb stb .. engedd el...


Ő megèrdemli hogy megtalálja a boldogságot egy hűséges ember mellett...


Aki nem a farkával fog gondolkodni.. kapcsolata van...

De nem szerelmes... Így fèlre dughat... Haha


Vannak bajok nem kevès....


Remèlem kiderül és lapátra tesz! 😀😀

2023. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!