Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiként írok, ami valószínű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként írok, ami valószínű ritkább itt, mégis fontos kérdésem van. Van feleségem, gyerekek is, de megismertem egy nálam jóval fiatalabb lányt és szeretnék vele komolyabb kapcsolatot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Férfiként írok, ami valószínű ritkább itt, mégis fontos kérdésem van. 38 éves vagyok, van egy feleségem és két gyerekünk, több, mint 15 vagyunk együtt. Jelenleg együtt élünk nejem saját lakásában. Megismertem egy fiatal lányt a munkahelyem és nem szűnik a vonzalom iránta. Én próbáltam elhatárolódni tőle, de nem sikerült és most már ott tartok, hogy szeretnék vele lenni. A munkahelyen mivel tudják, hogy van családom, csak kollégiális viszonyban vagyunk. De rendszeresen találkozunk a parkolóban, titokban, és már volt kolléga, aki rákérdezett, mi van köztünk. Mivel csak így tudunk találkozni, szex nincs köztünk, de nagyon vágyom rá és most már arra gondoltam, elhagyom a nejem és a gyerekeket és anyámhoz költözöm. De félek, hogy ha ez az új kapcsolat nem működik, a nejem nem fogad vissza. Akik tudnak róla, most azt mondják, hogy én vagyok a gonosz, de nem tudok mit csinálni, ha így érzek.



2023. júl. 21. 07:28
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/1801 A kérdező kommentje:
Azért habár az igaz, hogy jelen esetben nagy a korkülönbség, azt nem jelenthetjük ki, hogy nem fog működni. Hiszen mások is elváltak, aztán új családjuk lett és ma is boldogan élnek. Anyukám házát amúgy nem tudom egyedül megörökölni, mivel van testvérem, tehát alapból ketten örökölnénk. Nem is ház, egy két és fél szobás panellakás, amiben egy szoba üres, mert anyukám fenntartotta a testvéremnek, egy szobában alszik anyukám és van a nappali, abba tudnék beköltözni én.
2023. júl. 21. 11:10
 72/1801 anonim ***** válasza:
98%
Továbbra is csak azt tudom mondani a válaszaid alapján, hogy nincs szükséged a mi tanácsainkra, mert ez már el van döntve
2023. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/1801 anonim ***** válasza:
98%
Na látod, már meg is van a terv! Hétvégén ösdzecsomagolod a ruháid, aztán hello, új élet!
2023. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/1801 A kérdező kommentje:
Egyébként többen mondtátok az anyagi részét. Az sem tisztességes, ha csak az anyagiak miatt maradok a házasságban.
2023. júl. 21. 11:17
 75/1801 anonim ***** válasza:
98%
Ez hülye. :-D Most már azért a válaszaiból ez egyértelműen ki derül.
2023. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/1801 anonim ***** válasza:
98%
Mi mind azt mondtuk egyöntetűen, hogy lépj ki a házasságodból…… csak figyelmeztettünk a következményeire
2023. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/1801 anonim ***** válasza:
98%
Ne nyígj már ennyit. Költözz és kefélj. Addig úgysem lesz nyugtod, amíg meg nem tapasztalod, hogy az új pina is ugyanúgy váladékozik meg büdösödik, mint az asszonyé. És hiába dugod bele, a te farkadnak sem lesz ettől sem jobb szaga. Aztán jöhet a következő lyuk. Egy igazi ördögi kör az amire vágysz.
2023. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/1801 anonim ***** válasza:
92%
Ugye kérdező neked azért van valami kis szellemi fogyatékod, valami enyhe fokú autizmus vagy hasonló? Nem gúnyból kérdezem hanem komolyan!!
2023. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/1801 anonim ***** válasza:
98%
A kis szerelmed biztos ilyen emberre vágyik. Elképzelem,ahogy otthon laksz anyáddal,és a testvéreddel,ahová ugyanúgy nem viheted a barátnődet,mint most. Hamarabb lapátra fog tenni a kiscsaj,mint te azt gondolnád. Nagyon el vagy tévedve,ha abban reménykedsz,ez a kapcsolat működni fog,mert másoknál is működik. Csak azzal nem számolsz,hogy más férfi,ami te nem vagy,már megteremtett egy anyagi biztonságot,és bőven van miből gyt-t fizetnie,és van is hová hazavinni az új fruskát. Amint belecseppen a az új p.nci abba az életbe,vagyis a valóságba,amiben te élsz,úgy elviharzik,hátra sem néz.
2023. júl. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/1801 anonim ***** válasza:
98%

Én már nem írok semmi okosságot. Ezt már megtették előttem.

Nekem csak az a szomorú ebben az egészben, hogy fél ország házassága (tudom sarkítottam) így működik.

Tisztelet a nagyon kevés kivételnek!

Mert ugye nagyon sokan nem is tudnak róla, hogy a kedves férjük/feleségük mit csinál a hátuk mögött. De egyre több ilyet olvasok a neten, sokan írják a szeretők szemszögéből, hogy már évek óta várnak a másikra.....

Van egyáltalán még értelme házasodni (a pénzügyi szempontok kivételével=két fizetésből könnyebb megélni)?

Ma már nincs meg a "házasság szentsége", kölcsönös tisztelet, megbecsülés, szeretet stb, kihalófélben van.

Ma már mindenhonnan a megcsalás, szerető, egyszeri megbotlás és hasonlók folynak a csapból is. Vannak akik lassan visszamennek az ösztönállat szintjére, ahol csak a szexuális vágyakat kell kiélni. Nem is lenne ez baj, csak akkor nem kell házasodni és gyerekeket vállalni.

Mert ez így nagyon elkeserítő, mindegyik fél szempontjából.

2023. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!