Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiként írok, ami valószínű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként írok, ami valószínű ritkább itt, mégis fontos kérdésem van. Van feleségem, gyerekek is, de megismertem egy nálam jóval fiatalabb lányt és szeretnék vele komolyabb kapcsolatot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Férfiként írok, ami valószínű ritkább itt, mégis fontos kérdésem van. 38 éves vagyok, van egy feleségem és két gyerekünk, több, mint 15 vagyunk együtt. Jelenleg együtt élünk nejem saját lakásában. Megismertem egy fiatal lányt a munkahelyem és nem szűnik a vonzalom iránta. Én próbáltam elhatárolódni tőle, de nem sikerült és most már ott tartok, hogy szeretnék vele lenni. A munkahelyen mivel tudják, hogy van családom, csak kollégiális viszonyban vagyunk. De rendszeresen találkozunk a parkolóban, titokban, és már volt kolléga, aki rákérdezett, mi van köztünk. Mivel csak így tudunk találkozni, szex nincs köztünk, de nagyon vágyom rá és most már arra gondoltam, elhagyom a nejem és a gyerekeket és anyámhoz költözöm. De félek, hogy ha ez az új kapcsolat nem működik, a nejem nem fogad vissza. Akik tudnak róla, most azt mondják, hogy én vagyok a gonosz, de nem tudok mit csinálni, ha így érzek.



2023. júl. 21. 07:28
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/1801 A kérdező kommentje:
#50 pont ettől félek, hogy a feleségem azonnal kirakna, amit egyelőre még szeretnék elkerülni.Szerintem hasznos a válaszod,és szerintem ilyen szituációban nemcsak én vagyok. Nagyon sokat segítettek a válaszok amúgy, igazából azt érzem, hogy szeretnék benne maradni a házasságban, mert szeretem a gyerekeim,de szeretnék az újjal is lenni. Úgy érzem, választanom kéne, de nem tudom hogy válasszak, ha nem tudom milyen az ismeretlen? Sajnálom, ha ez valakinek hihetetlen, de így van. Valaki kérdezte, 22 éves a lány, a szüleivel él amúgy.
2023. júl. 21. 09:45
 52/1801 anonim ***** válasza:
98%

#45

Ez nagyon így van!

Én írtam, hogy hasonló körülmények között váltunk el. Az igazat, hogy nem buknak le, akkor is beadtam volna a válást pàr hónapon belül. Ugyanis hiába hitte az exem, hogy ő pompás apa és férj, otthon pedig minden a legnagyobb rendben van. Nagyon nem így volt. Az ő őrlődése mindenre rátette a bélyegét. Egyfolytában kötekedett, semmi se volt jó, amit csináltam, és ugyanilyen bunkó volt a gyerekkel is. Akkor jött puncsolni, mikor felhúzva jött haza és szexelni akart. Utána ment minden tovább a mogorvasággal meg a bunkózással. A gyerekekkel meg ez ugye még feltűnőbb volt, ott ez a hízelgés is kimaradt, érthető módon. Többek között ezért vitatkoztunk egyre többet, a nevelési elvei is teljesen megváltoztak. Arra hivatkozott, hogy a nyári szünet miatt, sok ez neki. Ezért bártam volna októberig, ez egy ilyen saját magamnak szabott határidő volt. Nem akartam egyből felrúgni a házasságunk. De ő ezt ugye akkor már rég megtette! Még a nyári szünet alatt lebukott. Jobban mondva lebuktatta a szerető. "Véletlenül".


Kérdező, álltam a másik oldalon, ahol most a te feleséged meg a gyerekeid vannak. Hidd el, hogy a válás az egyetlen megoldás, nincs más járható út. Lehet, hogy te azt hiszed, hogy most kéne döntened, de valójában te màr hónapokkal ezelőtt döntöttél, a szeretőd mellett.

Hiheted, hogy nincs veszve a házasságod, és lehet, hogy még pár évig elkínlódtok egymás mellett élve, aztán előbb megutáljátok egymást, aztán váltok. Vagy a feleséged vágyik arra, hogy valaki szeresse és nőnek lássa, és elhagy az első férfiért, aki az ajtóban mosolyogva előreengedi.


Hidd el, hogy nem lesz jobb alkalom a válásra, és ezt a házasságot már elcseszted, nem lesz soha olyan, mint ezelőtt.

2023. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/1801 anonim ***** válasza:
5%
Ha nagy ribizli a lány akkor ne.
2023. júl. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/1801 anonim ***** válasza:
93%

Tudod mi a fő probléma kérdező?


Hogy nem szeretsz, tisztelsz senkit! Főleg nem a gyerekeid, aztan a nejed és a 22 éves ribizlit se, aki beléd esett, mint a ló a gödörbe! TE CSAK MAGADAT ÉS A HIMBILIMBIDET SZERETED! Egoista gerinctelen csúszómászó vagy! Emiatt a tény miatt fogsz rafizetni:


1)A gyerekeid gyűlölni fognak, tönkreteszed az ő jövőbeli szerelmi életüket.


2)A feleséged hiába nézi el neked a csajt (tud ő róla), hiába választanád őt, a nejed el fog hagyni más férfi miatt előbb utóbb, te ne gondold, hogy neki nem akadhat más férfi! :D


3)Ha a kiscsajt választod ő nem fogja tűrni, hogy a pénzed egy részét a gyerekekre szánod, hogy szegény vagy, hogy a feleséged a gyerekek miatt mindig képben lesz egy idő után és elhagy! :D


4) Hiába folytatod a hűtlenséget, hiába ígérgetsz a két nőnek az egyik belefárad és kidob, mint a macskát sz_rni. :D


5) A szerető szólni fog a nejednek bosszúból miután váratod a semmire és mindkettő nő páros lábbal fog kirúgni, hogy porozni fog utánad! :D


Mindenképp te szívod meg jogosan a legjobban és sajnos a gyerekeid!

2023. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/1801 anonim ***** válasza:
99%

Egy fiatal csinos lánynak nem leszel elég csórón 2 gyerekkel minden második hétvégén + ünnepekkor.

Most érdekes lehetsz, mert tiltott gyümölcs és nincsenek a hétköznapi negatívumok.

Nem a kérdező fig ráunni az új nőre hanem a nő fog lelépni amint megtapasztalja milyen is egy csóró kétgyerekes elvált férfi akivel egy moziba is csak akkor lehet elmenni, ha a nő fizet mindent és a szabadideje felét elviszi a láthatás. A kamasz gyerekek meg nyilván utálni fogják

2023. júl. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/1801 anonim ***** válasza:
83%

#52

Pontosan azért nem fog veled lefeküdni, csak ha elköltöztél, mert ha most beadja a derekát, akkor párszor megdugod, aztán mész haza a feleségedhez.


Ő ez a típus, akit ebben nem is te izgatsz, hanem a feleséged. Attól érzi magát jó nőnek, hogy egy egyébként működő házasságból, a csinos felesége mellől el tudja venni a férjet. Neki ez a tudat kell, hogy ő győzött a másik nő felett, eldobsz érte mindent, gyereket, házasságot, otthont, anyagi biztonságot, mert ő ezeknél is többet ér a szemedben.

Az a fajta, aki szerint a szerelem mindennél fontosabb, akinek bizonyíték kell, hogy szereted. Őt ez élteti, ez a csinbummcirkusz, ami most zajlik körülötte. Neki nem lesz elég, ha együtt éltek, este összebújtok, neki ez unalmas. Vagy állandóan generálni fogja a feszültséget, összevesztek, kibékültök, eléri, hogy könyörögj meg ígérgess, hogy ő életed szerelme, az életednél jobban szereted, a mindened. Vagy egyszerűen ő fog kilépni vagy félrelépni, és megy a következő foglalt pasira, aki mellett újra át tudja élni ezt az érzelmi hullámvasutat, ami élteti.

Nem tudom, hogy náluk mi van fordítva bekötve. Valószínűleg csak ezeket a primitív, intenzív érzelmeket képesek megélni.


De ha neked ez kell, akkor válaszd ezt! A te feleséged örökké ugyanaz marad, ugyanaz a punci, fiatalabb se lesz, szebb se, új meg izgalmas meg legfeljebb valaki másnak. Te se tudod azt értékelni, amid volt. Inkább széttaposod.

2023. júl. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/1801 anonim ***** válasza:
93%

A kis ribizli nem azért nem fekszik le vele, mert házas, lol. Azért nem teszi, mert nincs hol.


De az biztos, hogy te csak azért akarod, mert feláll rá a fütykös, ami miatt akkora butaság elhagyni, megcsalni továbbra is a feleséged, gyerekeid tönkrevágni mint a ház.


Ha szerelmes lennél az ember megértené valahogy, de csak azért, mert áll rá tiszta nevetséges.


Valamikor állt a feleségedre is, talán szerelmes is voltál belé.


Ezt a kis ribizlit meg nem is szereted, úgy megfogod unni és ő is téged, mint a huzat, de a feleséged már nem fog neked újabb esélyt adni, a gyerekeid meg köpködni fognak rád.


Megéri még jobban elceszni az életed mint van egy ribizli miatt? Szerintem nem, még egy kicsit se.


Természetesen illene elválni ez tény és való, de nem miatta, hanem azért, hogy a feleségedet tovább ne nézd hülyének, hogy 5 gyerekeid tapasztalják meg, hogy tidzteled őket is, hogy becsületre méltó példát mutass nekik, hogy bár elváltok nem csaltad meg (fizikailag! mert "érzelmi" = szexuális síkon már mrgtortent régen!), csak elmúlt a love (ha volt) és ebből az egészből tanulni tudnak, nem veszik át a rossz mintát, nem fog kihatni az ő életükre később.

2023. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/1801 anonim ***** válasza:
98%

Felfoghatatlan számomra,hogy 38 éves férfi,apa, a gyerekei szempontjait

totálisan semmibe véve, megfelelő anyagiak nélkül,inkább követné

a farkát,mert hát egy fiatal pipi húzza az agyát.

Nem vagy te normális ember,hogy el akarsz dobni mindent egy

muff miatt,akiről semmit nem tudsz gyakorlatilag.

Tudod mikor valaki apa lesz,és felelősség teljesen gondolkodó,

gerinces ember,nem egy takonygerincű féreg, akkor

sokkal fontosabb lesz örökre az életében a gyereke,mint

a puncik.De te nem tartozol ebbe a kategóriába.

Csináld csak, aztán majd anyukád házából sasolhatod

ahogy a gyerekeid le se szarnak,és milyen jól teszik majd.

És leg végül,csórón,magányosan kampolsz meg,mert a

gyerekeid biztos nem fognak törődni veled,ahogy te is tetted azt velük.

2023. júl. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/1801 A kérdező kommentje:
#58 Az, hogy mit érzek a lány iránt, nehéz kérdés. Nevezhetjük szerelemnek is, bár én inkább vonzódásnak hívom. Nyilván, ha nincs velem, hiányzik, olyankor folyton rá gondolok, várom, hogy találkozzunk. Amikor együtt vagyunk, boldog vagyok, élvezem az együtt töltött időt, de valahol nyomaszt is, hogy egyrészt bárki megláthat, másrészt teljesen nem tudok boldog lenni, mert tudom, hogy ezzel a családom teszem boldogtalanná. Nem felhőtlen ez a boldogság, amit a lány ad. De itt és most nem tudom azt mondani, hogy viszlát lány, mentsük a házasságot, mert úgy érzem, az ismeretlent meg kéne ismernem előbb, de érzem és értem, hogy ez nem játék és nem tisztességes a családommal szemben.
2023. júl. 21. 10:18
 60/1801 anonim ***** válasza:
92%

Nézzük, mik a lehetőségek.

1. Megmondod a szeretődnek, hogy előbb legyen szex, aztán elválsz.

1.a: pocsék a szex, csak a jó kis testét teszi az egészbe. Ha azt mondod, hogy nem válsz el, lebuktat. Ha elválsz miatta, egy életen át pocsék lesz a szex, de legalább földönfutó lettél.

1. b: jó a szex, elválsz, csóró lettél. Továbbra sincs hol dugni, mert anyád nem engedi a házába a cafkát, ő meg nem vihet a szüleihez, összeköltözni nincs miből, meg fog unni és szakít.


2. Megmondod neki, hogy csak szex lehet, de nem fogsz válni. Illetve ez a tipitapi mehet, de akkor se válsz.

A szeretőd bosszúból lebuktat, hogy csak azért is váljatok.


3. Megmondod, hogy a feleséged és a családot választod. A szeretőd bosszúból lebuktat.


4. Hülyíted tovább a csajt, ígéred a válást, ő ígéri a puncit, esetleg sikerül is párszor megdugni. Közben húzod az időt, hogy ne neked kelljen dönteni. A csaj dönt helyetted, és lebuktat.


5. Lebuksz véletlenül, "véletlenül", vagy egy ismerős mindent elmond a feleségednek. Váltok.


Javíts ki, ha tévedek, de itt a váláson kívül sok más opció nincs.

2023. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!