Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiként írok, ami valószínű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként írok, ami valószínű ritkább itt, mégis fontos kérdésem van. Van feleségem, gyerekek is, de megismertem egy nálam jóval fiatalabb lányt és szeretnék vele komolyabb kapcsolatot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Férfiként írok, ami valószínű ritkább itt, mégis fontos kérdésem van. 38 éves vagyok, van egy feleségem és két gyerekünk, több, mint 15 vagyunk együtt. Jelenleg együtt élünk nejem saját lakásában. Megismertem egy fiatal lányt a munkahelyem és nem szűnik a vonzalom iránta. Én próbáltam elhatárolódni tőle, de nem sikerült és most már ott tartok, hogy szeretnék vele lenni. A munkahelyen mivel tudják, hogy van családom, csak kollégiális viszonyban vagyunk. De rendszeresen találkozunk a parkolóban, titokban, és már volt kolléga, aki rákérdezett, mi van köztünk. Mivel csak így tudunk találkozni, szex nincs köztünk, de nagyon vágyom rá és most már arra gondoltam, elhagyom a nejem és a gyerekeket és anyámhoz költözöm. De félek, hogy ha ez az új kapcsolat nem működik, a nejem nem fogad vissza. Akik tudnak róla, most azt mondják, hogy én vagyok a gonosz, de nem tudok mit csinálni, ha így érzek.



2023. júl. 21. 07:28
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/1801 anonim ***** válasza:
98%
Kedves Kérdező! Az utolsó válaszodat tekintve, és a többit összegezve úgy érzem megvan a kérdésedre a valasz, ami elég részrehajló. Egyértelműen az új kalandot választod. Akkor viszont mondd el a feleségednek, hogy ez van, indítsátok el a válást. És költözz el, és akkor azt csinálsz amit szeretnél. Titokban ez nem fog menni arra ne is gondolj. És ez nem puding, hogy megkóstold és ha mégse ízlik, akkor marad a régi változat. Nem. Felejtsd el. Egyetlen megoldás, ma ha hazamész mondd el az asszonynak amit érzel, szembesítsd a tényekkel. Ennyi
2023. júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/1801 anonim ***** válasza:
9%
Van egy megoldás, hogy a kecske is jóllakjon és a káposzta is megmaradjon: elmondasz őszintén és nyíltan mindent a feleségednek, felajánlod a nyitott házasságot (természetesen ő is kalandozhat kedvére), te legálisan megkaphatod a fiatal puncit. Ha ő tényleg annyira szeret, akkor el kell fogadnia, hogy ebben a formában tud veled lenni. Hajrá!
2023. júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/1801 anonim ***** válasza:
98%
Ez a nyitott kapcsolat ötlet egy faxság! Had ne kelljen már a feleségének engednie csak mert szereti… meg mi az hogy “ha igazán szeret megengedi”😀😀😀 ez remélem valami vicc! Nem várhatod el egy 2 gyerekes anyától ezt! Én is szeretem a férjem, tényleg annyira szeretem- hogy a szavaiddal éljek, de nem mennék bele a nyitott kapcsolatba, azért, mert ő mással akar du@ni.
2023. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/1801 anonim ***** válasza:
15%
64: nem mondtam, hogy bármelyik is belemegy, de a kérdező szemponjából ez lenne a tiszta helyzet, tehát egy próbát megér. Mert minden más megoldás számára azt jelenti, hogy bukja az egyik vagy mindkét nőt.
2023. júl. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/1801 anonim ***** válasza:
98%
És lehet az lenne a legjobb mindenkinek ha mindkét nőt bukná, és új életet kezdene. Mert ez egyik se lesz már jó kapcsolat.
2023. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/1801 anonim ***** válasza:
27%

En egy evig "voltam egyutt" es hazas pasival,akkor 24 voltam.

Az elejen en is ugy ereztem,hogy szerelmes vagyok,aztan egy ev mulva o emlegette,hogy elhagyna a feleseget (kozben igen a felesege is sejtette),amikor kezdett komolyodni a dolog akkor elegge megijesztett a dolog en semmikepp sem akartam volna azt,hogy miattam feladja az eletet es felelos legyek egy csalad felbomlasaert es egy gyermekert is.En csak elvezni akartam az akkori eletemet ,nem ilyen komolyat.

Ez nem tudom ,hogy tenyleg a baratnod is komolyan akarna vagy belegondolt-e,hogy neked ez az eleted,de ha neki nem jon be o csak tovabb lep,de veled mi lesz? 20 evesen mar masabb es ahhoz kepest,hogy en is a 20-as eveim kozepen jartam meg boven elvezni akartam az eletet.

2023. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/1801 anonim ***** válasza:
98%

"Azt azonban nem értem, hogy szerintetek miért akarná a barátnőm a válást, neki ebből nem származik haszna, hisz nincs saját lakásom, ami esetleg az övé is lehetne, nincs jelentős vagyonom, amit rá tudok költeni."

Azért akarja, mert ciki neki hogy miatta még el se válnak, ez neki egy játszma. Ha lennének érzései, eleve nem kezd veled mert házas vagy, de nincsenek, tehát téged se szeret. Te se szeretsz senkit, mindegy mit csinálsz. Nézzük akkor anyagilag: ha a nő valaha gyereket akar, nyilván ott fog hagyni, neked meg se a mostani nő nem lesz, se másik, se a feleséged, tervezz be magadnak kb 3

2023. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/1801 anonim ***** válasza:
93%
30 magányos évet, ha csak előbb nem leszel alkesz és hamarabb meghalsz, de mindenképp sok sok magányos év vár rád. Esetleg még próbálhatsz lottózni, vagy várod hogy megörököld a házat. Gyerekeid jó eséllyel megutálnak. Szép kilátások. Szerintem próbáld helyrehozni a házasságod ezerrel, próbálj őszinte lenni hogy egy mi volt, ha nem működik max próbáld a csajjal de az ideiglenes lesz, nem tartós az tuti.
2023. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/1801 anonim ***** válasza:
98%

Egy 22 éves lány fejben félig gyerek. Impulzív, önző, élvezni akarja az életet. Ő most fel se fogja, hogy mi megy körülötte, meg nem is érdekli. Nem ő fogadott hűséget, nem ő kockáztat, egyszerűen csak meg akarja kapni bármi áron azt a pasit, akit kinézett magának. Kis naiv, azt hiszi, hogy amíg a farkát nem engedi magába, addig nem megcsalás, tehát erkölcsi győzelem, ha előbb elválik érte.

Neki ilyen hagymázas, rózsaszín ködös elképzelése van, hogy a gyerekeivel a legjobb cimbik lesznek, aztán összehaverkodnak az exfeleséggel, ők lesznek az új Modern család, és mindenki boldog lesz, mert semmi más nem számít, csak az Igaz Szerelem.


Őt is rendesen arcul fogja csapni a valóság.


De a kérdező már majdnem kétszer annyi idős, elvileg tapasztalt felnőtt családapa, és pont ugyanott tart agyilag. Jó nő, új punci, izgalom, neki ez jár, micsoda lehetőség (??), nem fogja kihagyni. Mint egy begerjedt 16 éves, aki az első barátnője mellett kajtat a lakótelep legjobb nöje után, és azt hiszi, hogy titokban félre tud dugni.

2023. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/1801 anonim ***** válasza:
97%

Kedves kérdező,továbbra se értetted meg azt amit mondtam.

Gyermek. Te Apa.Ennyi. Ki ne szeretne napi 24-ben flörtölgetni,

ismerkedni 10-20-30 év után? Mindenki erre vágyik,az újra,

az izgalmasra..De basszki, te parancsolsz az agyadnak,

csak annak fontosabb a vágy, mint a saját gyereke jövője,

aki ENGEDI...Amúgy te a szerelembe vagy szerelmes szerintem,

nem is igazán ez a lány izgat,csak most ő testesíti meg

számodra a szabadságot...Más különben egy sima szeretői viszony lenne,

de te még csak meg se fektetted.. Szóval vagy nekünk hazudsz és kamu az egész, vagy magadnak is....Ez csak érzelmi fellángolás, esetleg

életközepi válság...

2023. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!