Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiként írok, ami valószínű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként írok, ami valószínű ritkább itt, mégis fontos kérdésem van. Van feleségem, gyerekek is, de megismertem egy nálam jóval fiatalabb lányt és szeretnék vele komolyabb kapcsolatot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Férfiként írok, ami valószínű ritkább itt, mégis fontos kérdésem van. 38 éves vagyok, van egy feleségem és két gyerekünk, több, mint 15 vagyunk együtt. Jelenleg együtt élünk nejem saját lakásában. Megismertem egy fiatal lányt a munkahelyem és nem szűnik a vonzalom iránta. Én próbáltam elhatárolódni tőle, de nem sikerült és most már ott tartok, hogy szeretnék vele lenni. A munkahelyen mivel tudják, hogy van családom, csak kollégiális viszonyban vagyunk. De rendszeresen találkozunk a parkolóban, titokban, és már volt kolléga, aki rákérdezett, mi van köztünk. Mivel csak így tudunk találkozni, szex nincs köztünk, de nagyon vágyom rá és most már arra gondoltam, elhagyom a nejem és a gyerekeket és anyámhoz költözöm. De félek, hogy ha ez az új kapcsolat nem működik, a nejem nem fogad vissza. Akik tudnak róla, most azt mondják, hogy én vagyok a gonosz, de nem tudok mit csinálni, ha így érzek.



2023. júl. 21. 07:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/1801 anonim ***** válasza:
92%

Gyerektartast akkor is kell fizetned ha nincs jövedelmed. Vagyis ha a bank inkasszozza az 50%-odat, a gyerektartast akkor is fizetned kell, vagy jön a vegrehajto es visz amit tud. Ha 0 Ft marad a számladon, az autod meg kevesert megy el az arveresen, akkor le is ültethetnek. Majd a kislány biztos fizetni fog.


De valj csak el, szerintem a gyereid mar érettebbek nálad.

2023. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/1801 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy az előttem szólók írták… de nem azért írjuk ezt, hogy a feleségeddel maradj, szó se róla, mint mondtam tiszteld meg annyival hogy elengeded ha már eddig nem tisztelted!!! Egyedül is jobb lesz neki, mint egy ilyen instabil házasságban. Amúgy iszonyú szomorú ez az egész történet. Nem tudom mit tud nyújtani az a másik nő… tudod a feleséged melletted állt jóban rosszban, ő is hozzájárult ahhoz hogy az légy aki ma vagy (legyen szó sikerről, karrierről, vagy csak épp lelki támaszról) és amit a feleséged segített felépíteni, és akivé együtt változtatok és változtál kisfiúból férfivé.. na azt az éned élvezi majd ki egy teljesen idegen jöttment nő. Rettentő szomorú.
2023. júl. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/1801 anonim ***** válasza:
58%
Egy életed van, ha ezt akarod csináld, mit veszíthetsz vele ?
2023. júl. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/1801 anonim ***** válasza:
98%

#29

A valásnàl a gyerektartás, illetve a gyerek elönyt élvez. Megmarad a letiltás, de nem 33% lesz. Ugyanis a két gyerekre alig jutna valami. Tehát lesz egyszer egy gyerektartás, meg a hitelre hosszabb ideig fog fizetni, kamatokkal együtt.

Az igazából a kérdezőnek fixen kalkulálható, hogy a fizetése 50%-a ugrik, az számára nem oszt, nem szoroz, hogy ebből ki mennyit kap. Abból a szempontból, hogy S volt felesége a keresztvizet leszedi róla, a gyerekei meg gyűlölni fogják, ha miatta nélkülöznek, az más kérdés. Ahogy az is, hogy a gyerektartáson felül is van kiadás, mármint ha apaként nem akkora tetű 💩, mint férjnek. Kéthetente közös program, fagyi, pizza, strand, mozi, meg a szülinapok, névnapok, karácsonyi ajándék, gyereknap, közös nyaralás... De persze ez nem kötelező, nyugodtan lehet faxfej, aztán pár hónappal később jöhet azért vinnyogni, hogy a felesége ellene neveli a gyerekeit, mert màs oka nem lehet, hogy gyűlölik őt. 😂

Majd szül neki az új punci másikat. Aztán kereshet következő szeretőt, aki megvigasztalja. Aztán azzal is kezdődik ugyanez. Amíg már a kutya se áll szóba vele.

2023. júl. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/1801 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
99%
Szekunder szégyenérzetem van, bakker... 😣
2023. júl. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/1801 anonim ***** válasza:
98%
Hány évesek amúgy a gyerekek?
2023. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/1801 anonim ***** válasza:
97%
szerintem ez a kerdes kamu, nincs ilyen buta ferfi 😆
2023. júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/1801 A kérdező kommentje:
#37,a nagyobb 15, a kisebb most lesz 11 éves
2023. júl. 21. 09:14
 39/1801 anonim ***** válasza:
98%

#37

Legjobb kor! Még 10 évig fizetsz kettő után, ha továbbtanulnak, és már elég nagyok, hogy megértsék a megcsalást, és úgy fognak utálni, mint a 💩T!

2023. júl. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/1801 anonim ***** válasza:
88%

38-nak


Sajnos életszerűbb ez a történet mint gondolnád. Én is ismerek ilyet, ott 1 kislányuk van, 3 éves, és a férfi “megunta” a családosdit. Nincs új a nap alatt, de a sok támogatásnak köszönhetően sok olyan házasság jött létre, ami lehet amúgy nem jött volna…

Most a kérdezőre nyilván ez nem vonatkozik mert ők 15 éve együtt vannak. Gondolom a 15 év alatt volt már többször is ilyen, hogy gondolatban elkalandozott… Nem gondolnám, hogy most először 15 év után így megfogta valaki.

2023. júl. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!