Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiként írok, ami valószínű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként írok, ami valószínű ritkább itt, mégis fontos kérdésem van. Van feleségem, gyerekek is, de megismertem egy nálam jóval fiatalabb lányt és szeretnék vele komolyabb kapcsolatot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Férfiként írok, ami valószínű ritkább itt, mégis fontos kérdésem van. 38 éves vagyok, van egy feleségem és két gyerekünk, több, mint 15 vagyunk együtt. Jelenleg együtt élünk nejem saját lakásában. Megismertem egy fiatal lányt a munkahelyem és nem szűnik a vonzalom iránta. Én próbáltam elhatárolódni tőle, de nem sikerült és most már ott tartok, hogy szeretnék vele lenni. A munkahelyen mivel tudják, hogy van családom, csak kollégiális viszonyban vagyunk. De rendszeresen találkozunk a parkolóban, titokban, és már volt kolléga, aki rákérdezett, mi van köztünk. Mivel csak így tudunk találkozni, szex nincs köztünk, de nagyon vágyom rá és most már arra gondoltam, elhagyom a nejem és a gyerekeket és anyámhoz költözöm. De félek, hogy ha ez az új kapcsolat nem működik, a nejem nem fogad vissza. Akik tudnak róla, most azt mondják, hogy én vagyok a gonosz, de nem tudok mit csinálni, ha így érzek.



2023. júl. 21. 07:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/1801 anonim ***** válasza:
98%
Mit tegyél? Elindítod a válást, és utána szabadon ismerkedhetsz.
2023. júl. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/1801 anonim ***** válasza:
93%

Válj el, légy a csajjal és ha szakítanátok, akkor ismerkedj másokkal, de a gyerekartást fizesd!


Nem kell neked a feleségeddel együtt maradni, mert már nem szereted és nem is becsülöd, ráadásul a másik nőt se, mert hülyére veszed őt is.


Nem lehet egyszerre két nővel együtt lenni évekig, az egyik úgyis megunja a játékot. Mint írtam válj el és azzal ismerkedj, akivel csak akarsz!

2023. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/1801 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem kamu, lehet jobb lenne, ha az lenne. Valóban voltak gondolataim más nőkkel korábban is, de ezek valóban gondolatok is maradtak. A dilemmám a mit tegyek, menni vagy nem menni igazából. Egészen elfogadom, hogy hülye vagyok, nem sértődöm meg ezeken a válaszokon. Ugyanakkor nyilván írt férfiak is szép számban írnak és ők tudják, hogy milyen, ha van egy fiatal, csinos barátnőd, főleg, ha te már nem vagy annyira fiatal. Szóval valóban nekem ez egy lehetőség. Azt azonban nem értem, hogy szerintetek miért akarná a barátnőm a válást, neki ebből nem származik haszna, hisz nincs saját lakásom, ami esetleg az övé is lehetne, nincs jelentős vagyonom, amit rá tudok költeni.
2023. júl. 21. 09:23
 44/1801 anonim ***** válasza:
80%

"Nem gondoltam, hogy ilyen gyönyörű barátnőm lehet, még fiatal koromban sem."

Pár év múlva majd ráunsz és vagy szakítás vagy ugyanúgy csalni fogod, mint most a feleségedet.

Itt te már csak vesztesként jöhetsz ki ebből. Az lenne megoldás, hogy mentenéd a menthetőt, szakítanál ezzel a riheronggyal (munkahelyváltás is nyilván) és a családod felé megpróbálnád helyrehozni a kapcsolatodat.


Amúgy ne áltasd magad: a gyerekeid már így is sérülnek egy ilyen apa mellett. Az én apámnak is volt viszonya családosként, akkor én 18 éves voltam és majdnem belerokkantam. A gyerekeid jóval kisebbek. És nehogy azt hidd, hogy nem fogják fel, meg úgysem érzik. Sokkal többet érez a család (a feleség és a gyerekek is) ebből, mint azt te gondolnád...

2023. júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/1801 anonim ***** válasza:
98%

Hány éves a lány?

Amúgy menjél, max 2 szék közül a földre esel. Majd amikor a kisleány rájön, hogy mit jelent egy gyerekes pasival lenni, aki anyagilag alapból padlón van, és még ebből a kevésből is visznek a gyerekek, akkor lesz pofára esés, és akkor a láthatásról nem is beszéltünk. De én szurkolok, hogy hagyd el az asszonyt, megérdemli, hogy boldog legyen valakivel, aki szereti.

2023. júl. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/1801 anonim ***** válasza:
99%

Az, hogy valaki fiatal és csinos, az egy nagyon vonzó dolog, de neked 38 évesen illene már tudnod, hogy egy tartós párkapcsolathoz ennél azért jóval több kell. Azok a dolgok, amik a házasságodban megvannak. Eleve azt érzem, hogy te se tudod már, hogy jódolgodban mit csinálj, hiszen úgy tűnik, a csupasz hátsódon meg a rozoga autódon kívül mást nem vittél ebbe a házasságba, a feleséged révén van lakhatásod. Megteremti az otthont, neveli a gyerekeidet, biztos hátteret nyújt számodra.

Ehhez képest a fiatal punci az újdonság varázsán és a szépségén, fiatalságán kívül semmit nem tud nyújtani. Ezek ráadásul mind nagyon mulandóak.

Hogy mit akar tőled? Teljesen mindegy, bármit is akar, ő tét nélkül akarja, neki az égvilágon semmi veszítenivalója nincs. Pl. ha kiderül, hogy rossz veled a szex vagy nem tudja elviselni az idegesítő tulajdonságaidat, akkor rövid úton lapátra tesz és ő nem veszít semmit, éli tovább az életét ugyanúgy, ahogy eddig. Lehet, az a hobbija, hogy házas pasikat ugraszt ki a megszokott nyugalmukból, sok olyan van, aki arra izgul, ami nem lehet az övé, aztán miután megkapja, eldobja.

Viszont ha ezt képtelen vagy felfogni, és csak azt hajtogatod, hogy de hát lehetne egy csinos, fiatal és új barátnőd és ez mekkora dolog, akkor te tényleg nem vagy felnőtt férfi, kizárólag a farkad irányít, egy kamasz agyi szintjén vagy.

2023. júl. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/1801 anonim ***** válasza:
42%

#44:


Azért akerja, hogy elválj, hogy vele légy, ne titokban hanem vállald fel mint partnert hiszem SZERELMES BELÉD!

2023. júl. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/1801 anonim ***** válasza:
89%
Képes vagy eldobni a családodat, mert viszket a péló? Sose fogom megérteni az ilyen embereket... szerinted meddig fog tartani a kiscsajjal a kapcsolat? Vagy neki is csinálsz majd 2 gyereket, aztán elhagyod őt is? Ez lesz a hobbid, hogy 5 évente alapítasz egy új családot? Bocs, hogy kiakadtam, de nem szeretem ha az emberek tönkreteszik az életüket, pláne másokét is. Ráadásul a semmiért konkrétan...
2023. júl. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/1801 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom miért kellett lepontozni azt, hogy szerintem ez a történet életszerű. (?)


Illetve a leírtak alapján ha nem ez a nő, akkor egy másik, de előbb utóbb ez lett volna ennek a házasságnak a vége. Ebben a történetben sehogysem lesznek győztesek, csak vesztesek, kérdés ki mennyire sérül majd. Esetleg elmondhatnád a feleségednek őszintén, és javasoljon valamit ő….De semmiképp se titkold el előle, akkor sem ha úgy döntesz vele maradsz. Add meg neki a szabad választás jogát, ami megilleti.

2023. júl. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/1801 anonim ***** válasza:
98%
Gyerekeidet ne hagyd el azért a szó szoros értelmében.
2023. júl. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!