Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon gáz hogy igy reagálok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz hogy igy reagálok?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt.és ez nem konkrét megcsalás.de nagyon rosszul esik.azt vettem észre hogy a párom random magamutogató csajokat szivezget az instagrammon.ami azért is esik rosszul mert kevés önbizalmam van ez miatt.mert azok a lányok 10/10 én meg rohadtul nrm érzem magam szépnek.pedig a párom nap mind nap minden procikámat dícséri.de ez akkor is nagyon szarul esik.van egy eset és ez multkor volt amikor valamit muatni akart a tik tok ján.és ott ahol ugye vannak azok a videok amiket szivezet.hirtelen oda lépett be.és láttam hog ott is az ilyen magamutogató lányok videói.nagon gyorsan kilépett onann.nem mondtam még neki de ezek szarul esnek.nem tehetek róla
2023. aug. 22. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem, hidd el ha 10/10 nő lennél, akkor is rosszul esne! Döntsd el, hogy megszoksz vagy megszöksz!

Én lelépnék, mert nem tisztel téged,ahogyan illene, mert nem elég, hogy magamutató lányokat néz, de még szívezgeti is.

2023. aug. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez viselkedés a legmagabiztosabb barátnőm önbizalmát is eléggé lecsökkentette. Ő elhagyta a srácot, mert annyi önbizalma még pont maradt, hogy azt tudja mondani,hogy vele ezt nem lehet megcsinálni, és hogy fél év vergődés és céltalan veszekedés után ki tudjon lépni a kapcsolatból. Ennek lassan már egy éve. Most már jobban van, jobban hasonlít már a régi, magabiztos önmagára, de amíg ezzel a sráccal együtt volt, árnyéka volt önmagának. Azóta nem is randizik egyébként, de szerintem nem is baj.
2023. aug. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Miért nem szólsz neki, hogy ez téged zavar, mert elbizonytalanít. És légyszi, ne csináld, ha nem gond. Ennyi.
2023. aug. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem, szerintem baromi tiszteletlen irányodba. Ha veled van párkapcsolatban, akkor ne szivecskézzen idegen insta-pi.csákat! Ha rájuk veri titokban, az ő dolga, de legalább ne csináljon nyilvánosságot annak, hogy ezeket szereti.
2023. aug. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Az a legszomorúbb, legrosszabb az egészben, hogy egy év(!!!) után ide jutott, bár LEHET, hogy az elejétől fogva nézegeti(+kiveri rájuk) őket és kifejezi szívecske formájában.

Az egész úgy jön le, hogy nem vagy igazából az esete, te vagy a szamár a ló helyett és ha akad jobb, szebb számára ki is dob téged mindenféle teketória nélkül. Sajnos aki ilyen rövid kapcsolatban ilyesmiket tesz az nem szerelmes beléd, nem becsül és szeret mint társát...

2023. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Nálam azonnal kuka az ilyen FFI
2023. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De miert vagy vele egyutt, a szokasos lozungokon kivul? Basszus ennek olyan red flagnek kene lenni, hogy semmi nem forditja meg.
2023. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
De igen tehetsz róla. Pszichológushoz kéne járnod.
2023. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Rohadjon meg az ilyen aki nem tisztel és másokra veri és még meg is mutatja a világnak hogy igen én rá recskáztam ahelyett hogy a barátnőmmel szexelnék.


Dobd a f.aszba.

2023. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!